| Kód: | RC1-3324 |
| Výrobce: | HP |
| Cena s DPH: | 372 Kč |
| Cena bez DPH: | 307 Kč |
| Přepočtená cena: | 17 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 14 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
Náhradní díl HP RC1-3324 Fuser Gear pro tiskárny
HP LaserJet 4200
HP LaserJet 4300
HP LaserJet 4250
HP LaserJet 4350
HP LaserJet M5025 mfp(Q7840A)
HP LaserJet M5035 mfp(Q7829A)
HP LaserJet M5035xs mfp(Q7831A)
HP LaserJet M5035x mfp(Q7830A)
HP LaserJet M5039xs mfp(CE966A)
| Kód zboží: | RC1-3361-3362 |
| Cena bez DPH: | 84 Kč |
| Cena s DPH | 102 Kč |
| DPH | 21 % |
| Kód zboží: | Q2436A |
| Cena bez DPH: | 7 100 Kč |
| Cena s DPH | 8 591 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q2436A |
| Zboží: | náhradní díly |
| Homologace: | CE |
| Kód zboží: | Q5422A |
| Cena bez DPH: | 7 970 Kč |
| Cena s DPH | 9 644 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q5422A |
| Zboží: | náhradní díly |
| Objem, kapacita: | 225000 stran |
| Kód zboží: | servisHPLJ42004250zv |
| Cena bez DPH: | 1 000 Kč |
| Cena s DPH | 1 210 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HP servisHPLJ42004250zv |
| Zboží: | servis tiskáren HP |
| Kód zboží: | servisHPLJ42004250kv |
| Cena bez DPH: | 2 281 Kč |
| Cena s DPH | 2 760 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HP servisHPLJ42004250kv |
| Zboží: | servis tiskáren HP |
| Kód zboží: | Q2437A |
| Cena bez DPH: | 6 397 Kč |
| Cena s DPH | 7 740 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 36,30 % |
| Původní cena | 12 150 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q2437A |
| Zboží: | náhradní díly |
| Homologace: | CE |
| Kód zboží: | Q5401A |
| Cena bez DPH: | 6 890 Kč |
| Cena s DPH | 8 337 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 81,76 % |
| Původní cena | 45 700 Kč |
| param PARTNUMBER: | HP Q5401A |
| Zboží: | repasované tiskárny |
| Objem, kapacita: | 225000 stran |
| Kód zboží: | RL1-0024 |
| Cena bez DPH: | 793 Kč |
| Cena s DPH | 960 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RL1-0024 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Objem, kapacita: | 220000 stran |
| Kód zboží: | RG5-2661 |
| Cena bez DPH: | 793 Kč |
| Cena s DPH | 960 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RG5-2661 |
| Zboží: | příslušenství |
| Objem, kapacita: | 30000 stran |
| Kód zboží: | RG5-5281 |
| Cena bez DPH: | 207 Kč |
| Cena s DPH | 250 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HP RG5-5281 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RM1-0699 |
| Cena bez DPH: | 298 Kč |
| Cena s DPH | 360 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HP RM1-0699 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RM1-0037 |
| Cena bez DPH: | 144 Kč |
| Cena s DPH | 174 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 10,00 % |
| Původní cena | 194 Kč |
| param PARTNUMBER: | RM1-0037-020 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RF5-2634 |
| Cena bez DPH: | 240 Kč |
| Cena s DPH | 290 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | díly na opravu tiskáren HP |
| Objem, kapacita: | 30000 |
| Kód zboží: | J6039A |
| Cena bez DPH: | 800 Kč |
| Cena s DPH | 968 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 67,73 % |
| Původní cena | 3 000 Kč |
| param PARTNUMBER: | J6039A |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | Q2430A |
| Cena bez DPH: | 5 300 Kč |
| Cena s DPH | 6 413 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q2430A |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RK2-0269-000CN |
| Cena bez DPH: | 1 577 Kč |
| Cena s DPH | 1 908 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RK2-0269-000CN |
| Zboží: | náhradní díly HP |
| Kód zboží: | RL1-0020-000 |
| Cena bez DPH: | 99 Kč |
| Cena s DPH | 120 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 33,33 % |
| Původní cena | 180 Kč |
| param PARTNUMBER: | RL1-0020-000 |
| Zboží: | náhradní díly HP |
| Kód zboží: | RM1-0037 |
| Cena bez DPH: | 144 Kč |
| Cena s DPH | 174 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 10,00 % |
| Původní cena | 194 Kč |
| param PARTNUMBER: | RM1-0037-020 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | Q2436A |
| Cena bez DPH: | 7 100 Kč |
| Cena s DPH | 8 591 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q2436A |
| Zboží: | náhradní díly |
| Homologace: | CE |
| Kód zboží: | RL1-0269 |
| Cena bez DPH: | 124 Kč |
| Cena s DPH | 150 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RL1-0269-000 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Objem, kapacita: | 20000 stran |
| Kód zboží: | RF5-1885 |
| Cena bez DPH: | 149 Kč |
| Cena s DPH | 180 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | náhradní díly |
| Objem, kapacita: | 30000 |
| Kód zboží: | RM1-1298 |
| Cena bez DPH: | 240 Kč |
| Cena s DPH | 290 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RM-11298 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RL1-0007-000CN |
| Cena bez DPH: | 149 Kč |
| Cena s DPH | 180 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | náhradní díly HP |
| Kód zboží: | RL1-0013 |
| Cena bez DPH: | 661 Kč |
| Cena s DPH | 800 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 16,67 % |
| Původní cena | 960 Kč |
| param PARTNUMBER: | RL1-0013 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Objem, kapacita: | 200000 |