Náhradní díl HP RL1-0007 pro tray 1, podložka do ručního podavače papíru označením číslo 1.
| Kód: | RL1-0007-000CN |
| Výrobce: | HP |
| Cena s DPH: | 180 Kč |
| Cena bez DPH: | 149 Kč |
| Přepočtená cena: | 8 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 7 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka na zboží: | 6 měsíců |
Náhradní díl HP RL1-0007-000CN pro tray 1, podložka do ručního podavače papíru označením číslo 1. Pro riskárny HP LaserJet 4200, 4200dtn, 4200dtns, 4200dtnsl, 4200n, 4200tn, 4250, 4250dtn, 4250dtnsl, 4250n, 4250tn, 4300, 4300dtn, 4300dtns, 4300dtnsl, 4300n, 4300tn, 4345, 4345MFP, 4345x MFP, 4345xm MFP, 4345xs MFP, 4350, 4350dtn, 4350dtnsl, 4350n, 4350tn, M4345, M4345MFP, M4345x, M4345xm, M4345xs.
| Kód zboží: | RL1-0020-000 |
| Cena bez DPH: | 99 Kč |
| Cena s DPH | 120 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 33,33 % |
| Původní cena | 180 Kč |
| param PARTNUMBER: | RL1-0020-000 |
| Zboží: | náhradní díly HP |
| Kód zboží: | Q2436A |
| Cena bez DPH: | 7 100 Kč |
| Cena s DPH | 8 591 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q2436A |
| Zboží: | náhradní díly |
| Homologace: | CE |
| Kód zboží: | RM1-0037 |
| Cena bez DPH: | 144 Kč |
| Cena s DPH | 174 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 10,00 % |
| Původní cena | 194 Kč |
| param PARTNUMBER: | RM1-0037-020 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RG5-5281 |
| Cena bez DPH: | 207 Kč |
| Cena s DPH | 250 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HP RG5-5281 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | Q5422A |
| Cena bez DPH: | 7 970 Kč |
| Cena s DPH | 9 644 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q5422A |
| Zboží: | náhradní díly |
| Objem, kapacita: | 225000 stran |
| Kód zboží: | RC1-3361-3362 |
| Cena bez DPH: | 84 Kč |
| Cena s DPH | 102 Kč |
| DPH | 21 % |
| Kód zboží: | RM1-0699 |
| Cena bez DPH: | 298 Kč |
| Cena s DPH | 360 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HP RM1-0699 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | Q2430A |
| Cena bez DPH: | 5 300 Kč |
| Cena s DPH | 6 413 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q2430A |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RM1-0036 |
| Cena bez DPH: | 177 Kč |
| Cena s DPH | 214 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 10,00 % |
| Původní cena | 238 Kč |
| param PARTNUMBER: | RM1-0036-020CN |
| Zboží: | náhradní díly |
| Objem, kapacita: | 30000 stran |
| Kód zboží: | RL1-0013 |
| Cena bez DPH: | 661 Kč |
| Cena s DPH | 800 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 16,67 % |
| Původní cena | 960 Kč |
| param PARTNUMBER: | RL1-0013 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Objem, kapacita: | 200000 |
| Kód zboží: | RM1-0014-230CN-REP |
| Cena bez DPH: | 3 777 Kč |
| Cena s DPH | 4 571 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 2,00 % |
| Původní cena | 4 664 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q2430A |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RL1-0020-000 |
| Cena bez DPH: | 99 Kč |
| Cena s DPH | 120 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 33,33 % |
| Původní cena | 180 Kč |
| param PARTNUMBER: | RL1-0020-000 |
| Zboží: | náhradní díly HP |
| Kód zboží: | RM1-0102 |
| Cena bez DPH: | 5 300 Kč |
| Cena s DPH | 6 413 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RM1-0102 |
| Zboží: | náhradní díly |