Zapékací jednotka náhradní díl HP RL1-0024 fikační folie pro tiskárnu HP LaserJet 4250, 4350


| Kód: | RL1-0024 |
| Výrobce: | HP |
| Cena s DPH: | 960 Kč |
| Cena bez DPH: | 793 Kč |
| Přepočtená cena: | 44 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 36 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 220000 stran |
Náhradní díl fixační folie HP RL1-0024 Fuser Film pro opravu zapekací pece. Fixační folie pro tiskárny HP Laserjet 4250, 4250DTN, 4250Dtns, 4250Dtnsl, 4250LN, 4250N, 4250TN, 4350, 4350DTN, 4350Dtns, 4350Dtnsl, 4350N, 4350TN
| Kód zboží: | Q2437A |
| Cena bez DPH: | 6 397 Kč |
| Cena s DPH | 7 740 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 36,30 % |
| Původní cena | 12 150 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q2437A |
| Zboží: | náhradní díly |
| Homologace: | CE |
| Kód zboží: | Q5422A |
| Cena bez DPH: | 7 970 Kč |
| Cena s DPH | 9 644 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q5422A |
| Zboží: | náhradní díly |
| Objem, kapacita: | 225000 stran |
| Kód zboží: | CK-0551-020 |
| Cena bez DPH: | 562 Kč |
| Cena s DPH | 680 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 30,40 % |
| Původní cena | 977 Kč |
| param PARTNUMBER: | CK-0551-020 |
| Kód zboží: | Q2436A |
| Cena bez DPH: | 7 100 Kč |
| Cena s DPH | 8 591 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q2436A |
| Zboží: | náhradní díly |
| Homologace: | CE |
| Kód zboží: | RM1-0037 |
| Cena bez DPH: | 144 Kč |
| Cena s DPH | 174 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 10,00 % |
| Původní cena | 194 Kč |
| param PARTNUMBER: | RM1-0037-020 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RM1-0699 |
| Cena bez DPH: | 298 Kč |
| Cena s DPH | 360 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HP RM1-0699 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RG5-5281 |
| Cena bez DPH: | 207 Kč |
| Cena s DPH | 250 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HP RG5-5281 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RC1-3324 |
| Cena bez DPH: | 307 Kč |
| Cena s DPH | 372 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HP RC1-3324 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | C4196A |
| Cena bez DPH: | 5 078 Kč |
| Cena s DPH | 6 144 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | C4196A |
| Zboží: | příslušenství |
| Kód zboží: | Q3658A-ORIG |
| Cena bez DPH: | 3 288 Kč |
| Cena s DPH | 3 978 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q3658A |
| Zboží: | příslušenství |
| Objem, kapacita: | 75000 stran |
| Kód zboží: | RG9-1497 |
| Cena bez DPH: | 661 Kč |
| Cena s DPH | 800 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RG9-1497 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Objem, kapacita: | 30 000 stran |
| Kód zboží: | RG5-2661 |
| Cena bez DPH: | 793 Kč |
| Cena s DPH | 960 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RG5-2661 |
| Zboží: | příslušenství |
| Objem, kapacita: | 30000 stran |
| Kód zboží: | RC1-3471 |
| Cena bez DPH: | 150 Kč |
| Cena s DPH | 182 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RC1-3471 |
| Zboží: | náhradní díly |