| Kód: | RL1-0269 |
| Výrobce: | HP |
| Cena s DPH: | 150 Kč |
| Cena bez DPH: | 124 Kč |
| Přepočtená cena: | 7 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 6 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 20000 stran |
Náhradní díl HP RL1-0269-000 Pad Separation (součást podavače papíru) tray 2 pro opravu tiskárny
HP LaserJet 1010
HP LaserJet 1012
HP LaserJet 1015
HP LaserJet 1018
HP LaserJet 1020
HP LaserJet 3015
HP LaserJet 3020
HP LaserJet 3030
HP LaserJet M1005
Canon LBP-2900
Canon LBP-3000
Canon FAX-L100
Canon FAX-L120
Canon FAX-L90
| Kód zboží: | diagHPLJ1xxx2xxx3xxx |
| Cena bez DPH: | 545 Kč |
| Cena s DPH | 660 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HP diagHPLJ1xxx2xxx3xxx |
| Zboží: | servis tiskáren |
| Kód zboží: | RC1-2079 |
| Cena bez DPH: | 298 Kč |
| Cena s DPH | 360 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RC1-2079 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RC1-2135-020 |
| Cena bez DPH: | 774 Kč |
| Cena s DPH | 936 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RC1-2135-020 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RM1-0661 |
| Cena bez DPH: | 2 187 Kč |
| Cena s DPH | 2 646 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RM1-0661 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RM1-0659 |
| Cena bez DPH: | 463 Kč |
| Cena s DPH | 560 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 10,00 % |
| Původní cena | 622 Kč |
| param PARTNUMBER: | RM1-0659 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RG9-1497 |
| Cena bez DPH: | 661 Kč |
| Cena s DPH | 800 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RG9-1497 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Objem, kapacita: | 30 000 stran |
| Kód zboží: | RL1-0266-000CN |
| Cena bez DPH: | 149 Kč |
| Cena s DPH | 180 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RL1-0266-000CN |
| Zboží: | náhradní díly |
| Objem, kapacita: | 20000 |
| Kód zboží: | RC1-2079 |
| Cena bez DPH: | 298 Kč |
| Cena s DPH | 360 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RC1-2079 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | diagHPLJ1xxx2xxx3xxx |
| Cena bez DPH: | 545 Kč |
| Cena s DPH | 660 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HP diagHPLJ1xxx2xxx3xxx |
| Zboží: | servis tiskáren |
| Kód zboží: | RF5-1885 |
| Cena bez DPH: | 149 Kč |
| Cena s DPH | 180 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | náhradní díly |
| Objem, kapacita: | 30000 |
| Kód zboží: | CK-0551-020 |
| Cena bez DPH: | 562 Kč |
| Cena s DPH | 680 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 30,40 % |
| Původní cena | 977 Kč |
| param PARTNUMBER: | CK-0551-020 |
| Kód zboží: | RG5-2662 |
| Cena bez DPH: | 3 899 Kč |
| Cena s DPH | 4 718 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RG5-2662 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Objem, kapacita: | 200 000 stran |
| Kód zboží: | RF5-2634 |
| Cena bez DPH: | 240 Kč |
| Cena s DPH | 290 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | díly na opravu tiskáren HP |
| Objem, kapacita: | 30000 |
| Kód zboží: | J6039A |
| Cena bez DPH: | 800 Kč |
| Cena s DPH | 968 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 67,73 % |
| Původní cena | 3 000 Kč |
| param PARTNUMBER: | J6039A |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RM1-0661 |
| Cena bez DPH: | 2 187 Kč |
| Cena s DPH | 2 646 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RM1-0661 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RG5-5281 |
| Cena bez DPH: | 207 Kč |
| Cena s DPH | 250 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HP RG5-5281 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RL1-0266-000CN |
| Cena bez DPH: | 149 Kč |
| Cena s DPH | 180 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RL1-0266-000CN |
| Zboží: | náhradní díly |
| Objem, kapacita: | 20000 |
| Kód zboží: | Q5422A |
| Cena bez DPH: | 7 970 Kč |
| Cena s DPH | 9 644 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q5422A |
| Zboží: | náhradní díly |
| Objem, kapacita: | 225000 stran |
| Kód zboží: | RM1-0036 |
| Cena bez DPH: | 177 Kč |
| Cena s DPH | 214 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 10,00 % |
| Původní cena | 238 Kč |
| param PARTNUMBER: | RM1-0036-020CN |
| Zboží: | náhradní díly |
| Objem, kapacita: | 30000 stran |