| Kód: | RM1-0699 |
| Výrobce: | HP |
| Cena s DPH: | 360 Kč |
| Cena bez DPH: | 298 Kč |
| Přepočtená cena: | 16 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 14 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0,108 kg |
Náhradní díl HP RM1-0699, RM1-5462 Genetic Transfer Roller pro tiskárny
HP LaserJet 4200
HP LaserJet 4200N
HP LaserJet 4200TN
HP LaserJet 4200DTN
HP LaserJet 4200DTNSL
HP LaserJet 4300N
HP LaserJet 4300TN
HP LaserJet 4300DTN
HP LaserJet 4250
HP LaserJet 4250N
HP LaserJet 4250TN
HP LaserJet 4250DTN
HP LaserJet 4250DTNSL
HP LaserJet 4350N
HP LaserJet 4350TN
HP LaserJet 4350DTN
HP LaserJet P4015
HP LaserJet P4515
| Kód zboží: | Q2437A |
| Cena bez DPH: | 6 397 Kč |
| Cena s DPH | 7 740 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 36,30 % |
| Původní cena | 12 150 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q2437A |
| Zboží: | náhradní díly |
| Homologace: | CE |
| Kód zboží: | servisHPLJ42004250zv |
| Cena bez DPH: | 1 000 Kč |
| Cena s DPH | 1 210 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HP servisHPLJ42004250zv |
| Zboží: | servis tiskáren HP |
| Kód zboží: | servisHPLJ42004250kv |
| Cena bez DPH: | 2 281 Kč |
| Cena s DPH | 2 760 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HP servisHPLJ42004250kv |
| Zboží: | servis tiskáren HP |
| Kód zboží: | RC1-3361-3362 |
| Cena bez DPH: | 84 Kč |
| Cena s DPH | 102 Kč |
| DPH | 21 % |
| Kód zboží: | Q2436A |
| Cena bez DPH: | 7 100 Kč |
| Cena s DPH | 8 591 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q2436A |
| Zboží: | náhradní díly |
| Homologace: | CE |
| Kód zboží: | RM1-4554 |
| Cena bez DPH: | 1 879 Kč |
| Cena s DPH | 2 274 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | MSP6608, RM1-4554-FILM |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | Q5422A |
| Cena bez DPH: | 7 970 Kč |
| Cena s DPH | 9 644 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q5422A |
| Zboží: | náhradní díly |
| Objem, kapacita: | 225000 stran |
| Kód zboží: | RL1-0024 |
| Cena bez DPH: | 793 Kč |
| Cena s DPH | 960 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RL1-0024 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Objem, kapacita: | 220000 stran |
| Kód zboží: | RM1-0037 |
| Cena bez DPH: | 144 Kč |
| Cena s DPH | 174 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 10,00 % |
| Původní cena | 194 Kč |
| param PARTNUMBER: | RM1-0037-020 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RG5-2661 |
| Cena bez DPH: | 793 Kč |
| Cena s DPH | 960 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RG5-2661 |
| Zboží: | příslušenství |
| Objem, kapacita: | 30000 stran |
| Kód zboží: | RC1-3324 |
| Cena bez DPH: | 307 Kč |
| Cena s DPH | 372 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HP RC1-3324 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RL1-0013 |
| Cena bez DPH: | 661 Kč |
| Cena s DPH | 800 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 16,67 % |
| Původní cena | 960 Kč |
| param PARTNUMBER: | RL1-0013 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Objem, kapacita: | 200000 |
| Kód zboží: | Q2430A |
| Cena bez DPH: | 5 300 Kč |
| Cena s DPH | 6 413 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q2430A |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RM1-0014-230CN-REP |
| Cena bez DPH: | 3 777 Kč |
| Cena s DPH | 4 571 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 2,00 % |
| Původní cena | 4 664 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q2430A |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RL1-0303 |
| Cena bez DPH: | 149 Kč |
| Cena s DPH | 180 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RL1-0303 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Objem, kapacita: | 30000 stran |
| Kód zboží: | HPN-5851 |
| Cena bez DPH: | 645 Kč |
| Cena s DPH | 780 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HPN-5851 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | Q5422A |
| Cena bez DPH: | 7 970 Kč |
| Cena s DPH | 9 644 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q5422A |
| Zboží: | náhradní díly |
| Objem, kapacita: | 225000 stran |
| Kód zboží: | RL1-0007-000CN |
| Cena bez DPH: | 149 Kč |
| Cena s DPH | 180 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | náhradní díly HP |
| Kód zboží: | Q2437A |
| Cena bez DPH: | 6 397 Kč |
| Cena s DPH | 7 740 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 36,30 % |
| Původní cena | 12 150 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q2437A |
| Zboží: | náhradní díly |
| Homologace: | CE |
| Kód zboží: | Q2436A |
| Cena bez DPH: | 7 100 Kč |
| Cena s DPH | 8 591 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q2436A |
| Zboží: | náhradní díly |
| Homologace: | CE |
| Kód zboží: | J6039A |
| Cena bez DPH: | 800 Kč |
| Cena s DPH | 968 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 67,73 % |
| Původní cena | 3 000 Kč |
| param PARTNUMBER: | J6039A |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RM1-4554 |
| Cena bez DPH: | 1 879 Kč |
| Cena s DPH | 2 274 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | MSP6608, RM1-4554-FILM |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RM1-0043 |
| Cena bez DPH: | 575 Kč |
| Cena s DPH | 696 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RM1-0043-060CN |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RL1-0013 |
| Cena bez DPH: | 661 Kč |
| Cena s DPH | 800 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 16,67 % |
| Původní cena | 960 Kč |
| param PARTNUMBER: | RL1-0013 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Objem, kapacita: | 200000 |