Originální toner Canon C-EXV7
| Kód: | CEXV7-ORIG |
| Výrobce: | Canon |
| Cena s DPH: | 935 Kč |
| Cena bez DPH: | 773 Kč |
| Přepočtená cena: | 42 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 35 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 1 x 300g/ 5 300 stran |
Originální toner Canon C-EXV7 pro kopírky
Canon iR 1210
Canon iR 1230
Canon iR 1270F
Canon iR 1300
Canon iR 1310
Canon iR 1330
Canon iR 1370F
Canon iR 1510
Canon iR 1530
Canon iR 1570F
Canon Imagerunner 1210
Canon Imagerunner 1230
Canon Imagerunner 1270F
Canon Imagerunner 1300
Canon Imagerunner 1310
Canon Imagerunner 1330
Canon Imagerunner 1370F
Canon Imagerunner 1510
Canon Imagerunner 1530
Canon Imagerunner 1570F
| Kód zboží: | C-EXV7-KOMP |
| Cena bez DPH: | 347 Kč |
| Cena s DPH | 420 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | C-EXV7 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 5300 stran |
| Kód zboží: | 49026 |
| Cena bez DPH: | 2 370 Kč |
| Cena s DPH | 2 868 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | zobrazovací válce |
| Objem, kapacita: | 24 000 stran |
| Kód zboží: | NPG-3-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 631 Kč |
| Cena s DPH | 1 974 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1374A002 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1,65 kg / 33000 stran |
| Kód zboží: | 1364A001-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 085 Kč |
| Cena s DPH | 1 313 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1364A001 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 21000 stran |
| Kód zboží: | 1439A002-ORIG |
| Cena bez DPH: | 987 Kč |
| Cena s DPH | 1 194 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1439A002 |
| Zboží: | tonery originální |
| Kód zboží: | EP-E-ORIG |
| Cena bez DPH: | 2 160 Kč |
| Cena s DPH | 2 614 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 6 000 stran |
| Kód zboží: | F414403100-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 380 Kč |
| Cena s DPH | 1 670 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | F414403100 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 10000 stran |
| Kód zboží: | EP-27-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 901 Kč |
| Cena s DPH | 2 300 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |
| Kód zboží: | C-EXV5-ORIG |
| Cena bez DPH: | 728 Kč |
| Cena s DPH | 881 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | C-EXV5 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 2 x 440g/ 2 x 7850 stran |
| Kód zboží: | C-EXV3-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 334 Kč |
| Cena s DPH | 1 614 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Kód zboží: | CRG-712-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 450 Kč |
| Cena s DPH | 1 755 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Kód zboží: | C-EXV18-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 120 Kč |
| Cena s DPH | 1 355 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | C-EXV18 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1x430g/ 8400 stran |
| Kód zboží: | 1558A003-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 845 Kč |
| Cena s DPH | 2 232 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 6 500 stran |