| Kód: | CRG-712-ORIG |
| Výrobce: | Canon |
| Cena s DPH: | 1 755 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 450 Kč |
| Přepočtená cena: | 80 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 66 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
Originální toner Canon CRG712 pro tiskárny Canon LBP-3010, LBP-3018, LBP-3050, LBP-3100, LBP-3108, LBP-3150, toner na 1500 stran. Děláme opravy a servis tiskáren HP, Canon.
| Kód zboží: | CRG-712-KOMP |
| Cena bez DPH: | 480 Kč |
| Cena s DPH | 581 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CRG-712 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1500 stran |
| Kód zboží: | C-EXV5-ORIG |
| Cena bez DPH: | 728 Kč |
| Cena s DPH | 881 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | C-EXV5 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 2 x 440g/ 2 x 7850 stran |
| Kód zboží: | 1558A003-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 845 Kč |
| Cena s DPH | 2 232 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 6 500 stran |
| Kód zboží: | CEXV7-ORIG |
| Cena bez DPH: | 773 Kč |
| Cena s DPH | 935 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CEXV7 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1 x 300g/ 5 300 stran |
| Kód zboží: | CRG-T-ORIG |
| Cena bez DPH: | 2 459 Kč |
| Cena s DPH | 2 975 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 7833A008AA |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 3500 stran |
| Kód zboží: | 1437A002-ORIG |
| Cena bez DPH: | 654 Kč |
| Cena s DPH | 791 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Kód zboží: | FX-10-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 228 Kč |
| Cena s DPH | 1 486 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 0263B002AA |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
| Kód zboží: | EP-22-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 210 Kč |
| Cena s DPH | 1 464 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 2 500 stran |
| Kód zboží: | NPG-11-ORIG |
| Cena bez DPH: | 644 Kč |
| Cena s DPH | 779 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1382A002 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1 x 280g/ 5 300 stran |
| Kód zboží: | 9287A003-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 906 Kč |
| Cena s DPH | 2 306 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 9287A003 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 5 000 stran |
| Kód zboží: | NPG-3-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 631 Kč |
| Cena s DPH | 1 974 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1374A002 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1,65 kg / 33000 stran |
| Kód zboží: | F414403100-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 380 Kč |
| Cena s DPH | 1 670 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | F414403100 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 10000 stran |