| Kód: | 46051-DP60 |
| Výrobce: | Konica Minolta |
| Cena s DPH: | 1 750 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 446 Kč |
| Přepočtená cena: | 80 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 66 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0,72 kg |
| Objem, kapacita: | 1x720g/ 24000 stran |
Originální toner Konica Minolta 950-757 black, barva černá. Toner Konica Minolta 950757 pro kopírky
Konica Minolta 7050
Konica Minolta 7060
Konica Minolta 7150
Konica Minolta DP-50
Konica Minolta DP-60
Konica Minolta Force 50
Konica Minolta Force 60
| Kód zboží: | 46071 |
| Cena bez DPH: | 2 234 Kč |
| Cena s DPH | 2 704 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Kód zboží: | 46100 |
| Cena bez DPH: | 3 044 Kč |
| Cena s DPH | 3 683 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Kód zboží: | 46076 |
| Cena bez DPH: | 1 229 Kč |
| Cena s DPH | 1 487 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | TN-210C |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 12000 stran |
| Kód zboží: | TN-310Y-ORIG |
| Cena bez DPH: | 3 091 Kč |
| Cena s DPH | 3 740 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | TN-310Y |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1 x 230g / 11500 stran |
| Kód zboží: | 46065 |
| Cena bez DPH: | 2 927 Kč |
| Cena s DPH | 3 541 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Kód zboží: | 1710437-001 |
| Cena bez DPH: | 1 519 Kč |
| Cena s DPH | 1 838 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Kód zboží: | 46064 |
| Cena bez DPH: | 2 055 Kč |
| Cena s DPH | 2 486 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Kód zboží: | 46099 |
| Cena bez DPH: | 3 044 Kč |
| Cena s DPH | 3 683 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Kód zboží: | 46091 |
| Cena bez DPH: | 1 417 Kč |
| Cena s DPH | 1 715 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Kód zboží: | 46113 |
| Cena bez DPH: | 3 807 Kč |
| Cena s DPH | 4 607 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Kód zboží: | 46063-05025001 |
| Cena bez DPH: | 1 517 Kč |
| Cena s DPH | 1 836 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 8936404 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 11 000 stran |
| Kód zboží: | 46088 |
| Cena bez DPH: | 1 160 Kč |
| Cena s DPH | 1 404 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |