Originální toner Ricoh 887977, type 2210D black
| Kód: | 887977-ORIG |
| Výrobce: | Ricoh |
| Cena s DPH: | 833 Kč |
| Cena bez DPH: | 688 Kč |
| Přepočtená cena: | 38 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 31 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0,360 kg |
| Objem, kapacita: | 1 x 360g/ 11000 stran |
Originální toner Ricoh 887977, type 2210D black, barva černá pro multifunkce
Lanier 2132
Ricoh Aficio 220
Ricoh Aficio 270
Ricoh Aficio AP 2700
Ricoh Aficio AP 3200
Ricoh Aficio AP 3200N
| Kód zboží: | 46301 |
| Cena bez DPH: | 981 Kč |
| Cena s DPH | 1 187 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 887451 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1 x 310g/ 3500 stran |
| Kód zboží: | 46305 |
| Cena bez DPH: | 2 726 Kč |
| Cena s DPH | 3 299 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 400397 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 8000 stran |
| Kód zboží: | orig-type-20D |
| Cena bez DPH: | 570 Kč |
| Cena s DPH | 690 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1 x 1x216g, 8000 stran |
| Kód zboží: | 46297 |
| Cena bez DPH: | 3 854 Kč |
| Cena s DPH | 4 663 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 888486 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 17000 stran |
| Kód zboží: | RA-841127-KOMP |
| Cena bez DPH: | 3 197 Kč |
| Cena s DPH | 3 869 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 841127 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 15000 stran |
| Kód zboží: | 46307 |
| Cena bez DPH: | 1 563 Kč |
| Cena s DPH | 1 891 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 430351 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 5000 stran |
| Kód zboží: | 885321-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 094 Kč |
| Cena s DPH | 1 324 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 885321 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 25 000 stran |
| Kód zboží: | 46283-ORIG |
| Cena bez DPH: | 8 146 Kč |
| Cena s DPH | 9 857 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 20 000 stran |
| Kód zboží: | 46298 |
| Cena bez DPH: | 3 854 Kč |
| Cena s DPH | 4 663 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 888485 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 17000 stran |
| Kód zboží: | 46291 |
| Cena bez DPH: | 704 Kč |
| Cena s DPH | 852 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 4 200 stran |
| Kód zboží: | 46276-ORIG |
| Cena bez DPH: | 871 Kč |
| Cena s DPH | 1 054 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 20 000 stran |
| Kód zboží: | 46273 |
| Cena bez DPH: | 3 509 Kč |
| Cena s DPH | 4 246 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |