| Kód: | 888078-ORIG |
| Výrobce: | Ricoh |
| Cena s DPH: | 2 439 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 016 Kč |
| Přepočtená cena: | 111 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 92 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
Originální toner Gestetner 2808, 2808 Z, Infotec 5081, 5081 Z, NRG 2808, 2808 Z, 3708, 3708 S, 8708, 8708 Z, Nashuatec 3708, 3708 S, REX Rotary 8708, 8708 Z, Ricoh FT 1008, FT 1208, balení 1 x 140 g, toner na 12000 stran.
| Kód zboží: | 889776-ORIG |
| Cena bez DPH: | 698 Kč |
| Cena s DPH | 845 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 889776 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1 x 91 g., 3000 stran |
| Kód zboží: | 46303 |
| Cena bez DPH: | 294 Kč |
| Cena s DPH | 355 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RIC5010T |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 7000 stran |
| Kód zboží: | 885060-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 507 Kč |
| Cena s DPH | 1 824 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 885060 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1 x 630 g, 27000 stran |
| Kód zboží: | 46296 |
| Cena bez DPH: | 1 173 Kč |
| Cena s DPH | 1 420 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 888483 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 25000 stran |
| Kód zboží: | 889614-ORIG |
| Cena bez DPH: | 645 Kč |
| Cena s DPH | 780 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 889614 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1 x 216 g., 8000 stran |
| Kód zboží: | 46298 |
| Cena bez DPH: | 3 854 Kč |
| Cena s DPH | 4 663 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 888485 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 17000 stran |
| Kód zboží: | 887933-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 329 Kč |
| Cena s DPH | 1 608 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 887933 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 4 200 stran |
| Kód zboží: | 887977-ORIG |
| Cena bez DPH: | 688 Kč |
| Cena s DPH | 833 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 887977 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1 x 360g/ 11000 stran |
| Kód zboží: | 46304 |
| Cena bez DPH: | 981 Kč |
| Cena s DPH | 1 187 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 889455 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1x1140g/ 38 000 stran |
| Kód zboží: | 400838-ORIG |
| Cena bez DPH: | 760 Kč |
| Cena s DPH | 919 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 400838 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 5000 stran |
| Kód zboží: | 841126-KOMP |
| Cena bez DPH: | 3 197 Kč |
| Cena s DPH | 3 869 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 841126 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 15000 stran |
| Kód zboží: | 885323-ORIG |
| Cena bez DPH: | 3 620 Kč |
| Cena s DPH | 4 380 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 885323 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 17 000 stran |