| Kód: | 46325 |
| Výrobce: | Samsung |
| Cena s DPH: | 4 934 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 078 Kč |
| Přepočtená cena: | 224 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 185 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Kód zboží: | 45837-1 |
| Cena bez DPH: | 2 741 Kč |
| Cena s DPH | 3 317 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-C600A |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |
| Kód zboží: | orig-CLT-M406S |
| Cena bez DPH: | 1 272 Kč |
| Cena s DPH | 1 539 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | SU252A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1000 stran |
| Kód zboží: | orig-CLT-Y406S |
| Cena bez DPH: | 1 272 Kč |
| Cena s DPH | 1 539 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | SU462A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1000 stran |
| Kód zboží: | CLT-K4092S-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 175 Kč |
| Cena s DPH | 1 422 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLT-K4092S |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 1 500 stran |
| Kód zboží: | CLT-Y4092S-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 175 Kč |
| Cena s DPH | 1 422 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLT-Y4092S |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 1 000 stran |
| Kód zboží: | 45838-1 |
| Cena bez DPH: | 2 741 Kč |
| Cena s DPH | 3 317 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-M600A |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |
| Kód zboží: | CLT-C4092S-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 175 Kč |
| Cena s DPH | 1 422 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLT-C4092S |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 1 000 stran |
| Kód zboží: | ML-D3470B-ORIG |
| Cena bez DPH: | 3 876 Kč |
| Cena s DPH | 4 690 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | MLD3470B |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 10000 stran |
| Kód zboží: | MLT-D2092L-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 950 Kč |
| Cena s DPH | 2 360 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | MLT-D2092L |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 5 000 stran |
| Kód zboží: | 46324 |
| Cena bez DPH: | 1 960 Kč |
| Cena s DPH | 2 371 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | originální tonery |
| Kód zboží: | 46319 |
| Cena bez DPH: | 2 508 Kč |
| Cena s DPH | 3 035 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | originální tonery |