Originální toner Samsung ML 4500D3 black, barva černá. Toner Samsung ML4500D3 je pro tiskárny Samsung ML-4300, ML-4300 C, ML-4300 I, ML-4500, ML-4600, MSYS-5100
| Kód: | ML-4500D3-ORIG |
| Výrobce: | Samsung |
| Cena s DPH: | 2 740 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 264 Kč |
| Přepočtená cena: | 125 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 103 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |
Originální toner Samsung ML-4500D3 black, barva černá. Toner Samsung ML4500D3 je pro tiskárny Samsung ML-4300, ML-4300 C, ML-4300 I, ML-4500, ML-4600, MSYS-5100. Kapacita toneru 2500 stran.
| Kód zboží: | 46319 |
| Cena bez DPH: | 2 508 Kč |
| Cena s DPH | 3 035 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | originální tonery |
| Kód zboží: | CLT-Y4092S-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 175 Kč |
| Cena s DPH | 1 422 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLT-Y4092S |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 1 000 stran |
| Kód zboží: | CLT-C4092S-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 175 Kč |
| Cena s DPH | 1 422 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLT-C4092S |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 1 000 stran |
| Kód zboží: | ML-2250D5-ORIG |
| Cena bez DPH: | 2 562 Kč |
| Cena s DPH | 3 100 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | ML2250D5 |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 5000 stran |
| Kód zboží: | orig-CLT-M406S |
| Cena bez DPH: | 1 272 Kč |
| Cena s DPH | 1 539 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | SU252A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1000 stran |
| Kód zboží: | MLTD1042S-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 494 Kč |
| Cena s DPH | 1 808 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | MLTD1042S |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 1500 stran |
| Kód zboží: | 46336 |
| Cena bez DPH: | 2 726 Kč |
| Cena s DPH | 3 299 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | originální tonery |
| Kód zboží: | orig-CLT-K406S |
| Cena bez DPH: | 1 272 Kč |
| Cena s DPH | 1 539 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | SU118A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1500 stran |
| Kód zboží: | 46325 |
| Cena bez DPH: | 4 078 Kč |
| Cena s DPH | 4 934 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | originální tonery |
| Kód zboží: | orig-CLT-C406S |
| Cena bez DPH: | 1 272 Kč |
| Cena s DPH | 1 539 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | ST984A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1000 stran |
| Kód zboží: | 46323 |
| Cena bez DPH: | 2 032 Kč |
| Cena s DPH | 2 459 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | originální tonery |
| Kód zboží: | 46334 |
| Cena bez DPH: | 2 090 Kč |
| Cena s DPH | 2 528 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | originální tonery |