Originální toner Samsung SCX-D4200A black, barva černá pro tiskárny Samsung SCX 3200, SCX 4200, SCX 4200 N
| Kód: | SCX-D4200A-ORIG |
| Výrobce: | Samsung |
| Cena s DPH: | 2 600 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 149 Kč |
| Přepočtená cena: | 118 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 98 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 3000 stran |
Originální toner Samsung SCX-D4200A black, barva černá. Toner SCX-D4200A je pro tiskárny
Samsung SCX 3200
Samsung SCX 4200
Samsung SCX 4200 N
Kapacita toneru 3 000 stran.
| Kód zboží: | SCX-D4200A-ELS-KOMP |
| Cena bez DPH: | 499 Kč |
| Cena s DPH | 604 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | SCX-D4200A/ELS |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 3000 stran |
| Kód zboží: | 46325 |
| Cena bez DPH: | 4 078 Kč |
| Cena s DPH | 4 934 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | originální tonery |
| Kód zboží: | 46336 |
| Cena bez DPH: | 2 726 Kč |
| Cena s DPH | 3 299 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | originální tonery |
| Kód zboží: | orig-CLT-M406S |
| Cena bez DPH: | 1 272 Kč |
| Cena s DPH | 1 539 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | SU252A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1000 stran |
| Kód zboží: | 46334 |
| Cena bez DPH: | 2 090 Kč |
| Cena s DPH | 2 528 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | originální tonery |
| Kód zboží: | CLT-M4092S-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 175 Kč |
| Cena s DPH | 1 422 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLT-M4092S |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 1 000 stran |
| Kód zboží: | 46321 |
| Cena bez DPH: | 1 452 Kč |
| Cena s DPH | 1 757 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | originální tonery |
| Kód zboží: | 45839-1 |
| Cena bez DPH: | 2 741 Kč |
| Cena s DPH | 3 317 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |
| Kód zboží: | MLT-D2092L-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 950 Kč |
| Cena s DPH | 2 360 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | MLT-D2092L |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 5 000 stran |
| Kód zboží: | 45837-1 |
| Cena bez DPH: | 2 741 Kč |
| Cena s DPH | 3 317 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-C600A |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |
| Kód zboží: | CLT-K4092S-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 175 Kč |
| Cena s DPH | 1 422 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLT-K4092S |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 1 500 stran |
| Kód zboží: | 45838-1 |
| Cena bez DPH: | 2 741 Kč |
| Cena s DPH | 3 317 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-M600A |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |
| Kód zboží: | CLT-C4092S-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 175 Kč |
| Cena s DPH | 1 422 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLT-C4092S |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 1 000 stran |