Počet položek: 0 0,- Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

Slovník pojmů který přispěje k vaší orientaci na eShopu

Na přání našich zákazníků zde uveřejňujeme pojmy používané na našem eShopu. Doufáme, že se díky tomuto slovníku pojmů budete lépe orientovat v našem prodejním sortimentu.

CARTRIDGE - anglicky kazeta, na našich stránkách používáno jako inkoustová kazeta do inkoustové tiskárny, může výt použito i ve spojení  "toner cartridge" - tonerová kazeta.

DRUM - anglicky válec, u některých laserových tiskáren je válec oddělený od tonerové kazety do samostatné výměnné části a po určitém množství kopií je třeba jej vyměnit stejně jako tonerovou kazetu. Často to bývá 5 - 10 násobek životnosti tonerové kazety.

DRUM UNIT - anglicky válcová jednotka, významově v oboru totéž co drum.

KOMPATIBILNÍ - výrobcem tohoto produktu (toneru nebo inkoustové kazety) není výrobce tiskáren, ale v tiskárně je zcela funkční, zde není v ceně zahrnuta značka výrobce tiskáren, tím je cena nižší oproti originálu výrobci o 20 - 70%. Nemusíte nikam zasílat nebo nosit prázdnou tonerovou nebo inkoustovou kazetu, jedná se o nový výrobek.

MULTIFUNKČNÍ TISKÁRNA - multifukční zařízení neblo-li multifunkce, většinou na konci názvu označeno mfp, mfp. Jedná se o zařízení, které spojuje funkci tiskárny, kopírky, scanneru a někdy také faxu do jednoho přístroje.

PRINT - anglicky tisk.

PRINTER - anglicky tiskárna.

Sterilizátor - zařízení pro dezinfekci nástrojů používaných v lékařství, sterilizátory jsou parní a horkovzdušné.

TONER - tonerová kazeta pro laserové tiskárny, multifunkce nebo kopírky. Jedním z významů tohoto slova je myšlen tonerový prášek v tonerové kazetě, který je nanášen na papír a tím vzniká výsledný tisk, slovem toner může být myšlena celá tonerová kazeta.

Parkovací senzory - parkovací asistent je přídavné zařízení pro osobní automobily, dodávky a nákladní automobily. Parkovací senzory jsou umístěny v zadním nebo předním nárazníku a led display v kabině vozidla zvukově a číselně v metrech hlásí vzdálenost vozidla od překážky.
 

Potřebujete poradit ? Slovník pojmů který přispěje k vaší orientaci na eShopu

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace