Kompatibilní toner Canon FX 10, 2000 stran
| Kód: | CAN-FX10-KOMP |
| Výrobce: | Canon |
| Cena s DPH: | 582 Kč |
| Cena bez DPH: | 481 Kč |
| Přepočtená cena: | 26 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 22 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Sleva: | 582 Kč |
| Původní cena s DPH: | 1 164 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 962 Kč |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1,1 kg |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
Kompatibilní toner Canon FX-9 - FX10 pro tiskárny
Canon Fax L100
Canon Fax L120
Canon Fax L140
Canon Fax L160
Canon Faxphone L120
Canon Faxphone L90
Canon I-Sensys Fax L100
Canon I-Sensys Fax L120
Canon I-Sensys Fax L140
Canon I-Sensys Fax L160
Canon I-Sensys MF4010
Canon I-Sensys MF4120
Canon I-Sensys MF4122
Canon I-Sensys MF4140
Canon I-Sensys MF4150
Canon I-Sensys MF4270
Canon I-Sensys MF4320D
Canon I-Sensys MF4330D
Canon I-Sensys MF4340D
Canon I-Sensys MF4350D
Canon I-Sensys MF4370DN
Canon I-Sensys MF4380DN
Canon I-Sensys MF4650
Canon I-Sensys MF4660PL
Canon I-Sensys MF4690PL
Canon PC-D440
Canon PC-D450
| Kód zboží: | FX-10-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 228 Kč |
| Cena s DPH | 1 486 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 0263B002AA |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
| Kód zboží: | 3479B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 793 Kč |
| Cena s DPH | 960 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 48,28 % |
| Původní cena | 1 856 Kč |
| param PARTNUMBER: | 3479B002-KOMP |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2100 |
| Kód zboží: | NPG-9-KOMP |
| Cena bez DPH: | 417 Kč |
| Cena s DPH | 504 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 x 380g |
| Kód zboží: | komp-crg737 |
| Cena bez DPH: | 331 Kč |
| Cena s DPH | 400 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 78,71 % |
| Původní cena | 1 879 Kč |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2400 stran |
| Kód zboží: | 1386A006-KOMP |
| Cena bez DPH: | 413 Kč |
| Cena s DPH | 499 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1386A006 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 380g/ 6900 stran |
| Kód zboží: | 9629A002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 876 Kč |
| Cena s DPH | 1 060 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 9629A002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 1060g/ 21000 stran |
| Kód zboží: | C-EXV33-KOMP |
| Cena bez DPH: | 700 Kč |
| Cena s DPH | 847 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 32,78 % |
| Původní cena | 1 260 Kč |
| param PARTNUMBER: | C-EXV33 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 14600 stran |
| Kód zboží: | CRG703-KOMP |
| Cena bez DPH: | 545 Kč |
| Cena s DPH | 660 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CRG703 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
| Kód zboží: | 8489A002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 689 Kč |
| Cena s DPH | 834 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 52,05 % |
| Původní cena | 1 739 Kč |
| param PARTNUMBER: | 8489A002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 500 stran |
| Kód zboží: | EP-P-KOMP |
| Cena bez DPH: | 648 Kč |
| Cena s DPH | 784 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | EP-P |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 3 500 stran |
| Kód zboží: | 1660B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 587 Kč |
| Cena s DPH | 1 920 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1660B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6000 stran |
| Kód zboží: | KOMP-E30 |
| Cena bez DPH: | 756 Kč |
| Cena s DPH | 915 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 34,10 % |
| Původní cena | 1 388 Kč |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | 1659B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 516 Kč |
| Cena s DPH | 1 835 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1659B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6000 stran |