Toner kompatibilní HP C4096A, 96A
| Kód: | C4096A-KOMP |
| Výrobce: | HP |
| Cena s DPH: | 600 Kč |
| Cena bez DPH: | 496 Kč |
| Přepočtená cena: | 27 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 23 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Sleva: | 264 Kč |
| Původní cena s DPH: | 864 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 714 Kč |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 5000 |
Toner kompatibilní HP C4096A, 96A, toner má kapacitu 5000 stran pro tiskárny
HP Laserjet 2100
HP Laserjet 2100M
HP Laserjet 2100SE
HP Laserjet 2100TN
HP Laserjet 2100XI
HP Laserjet 2200
HP Laserjet 2200D
HP Laserjet 2200DN
HP Laserjet 2200DSE
HP Laserjet 2200DT
HP Laserjet 2200DTN
| Kód zboží: | RC1-0954 |
| Cena bez DPH: | 207 Kč |
| Cena s DPH | 250 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RC1-0954 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | CF226X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 074 Kč |
| Cena s DPH | 1 300 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 76,01 % |
| Původní cena | 5 419 Kč |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 9000 stran |
| Kód zboží: | Q6471A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 576 Kč |
| Cena s DPH | 1 907 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q6471A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | Q7516A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 427 Kč |
| Cena s DPH | 1 727 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q7516A-KOMP |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 12 000 stran |
| Kód zboží: | C4127X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 000 Kč |
| Cena s DPH | 1 210 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 75,31 % |
| Původní cena | 4 900 Kč |
| param PARTNUMBER: | C4127X |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 10 000 stran |
| Kód zboží: | CB435A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 330 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 78,52 % |
| Původní cena | 1 857 Kč |
| param PARTNUMBER: | CB435A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1500 |
| Kód zboží: | Q2671A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 587 Kč |
| Cena s DPH | 1 920 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q2671A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | CF226A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 934 Kč |
| Cena s DPH | 1 130 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 64,30 % |
| Původní cena | 3 165 Kč |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 3100 stran |
| Kód zboží: | KOMP-CF287X |
| Cena bez DPH: | 620 Kč |
| Cena s DPH | 750 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 82,47 % |
| Původní cena | 4 279 Kč |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 18000 |
| Kód zboží: | Q5942X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 300 Kč |
| Cena s DPH | 1 573 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 73,70 % |
| Původní cena | 5 982 Kč |
| param PARTNUMBER: | MOHQ5942XN |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 20000 stran |
| Kód zboží: | Q3961A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| Cena s DPH | 999 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q3961A-KOMP |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |
| Kód zboží: | KOMP-CF283X |
| Cena bez DPH: | 331 Kč |
| Cena s DPH | 400 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 71,47 % |
| Původní cena | 1 402 Kč |
| param PARTNUMBER: | MOHCF283XN |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2200 |
| Kód zboží: | KTQ7553A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 786 Kč |
| Cena s DPH | 952 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | KTQ7553A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 3000 stran |