Toner kompatibilní HP C4127X, 27X, 10000 stran pro tiskárnu HP Laserjet 4000, 4000N, 4000SE, 4000T, 4000TN, 4050, 4050N, 4050SE, 4050T, 4050TN
| Kód: | C4127X-KOMP |
| Výrobce: | HP |
| Cena s DPH: | 1 210 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 000 Kč |
| Přepočtená cena: | 55 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 45 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Sleva: | 3 690 Kč |
| Původní cena s DPH: | 4 900 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 4 050 Kč |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 10 000 stran |
Kompatibilní toner HP C4127X/ HP 27X. pro tiskárnu
HP Laserjet 4000
HP Laserjet 4000 N
HP Laserjet 4000 SE
HP Laserjet 4000 T
HP Laserjet 4000 TN
HP Laserjet 4050
HP Laserjet 4050 N
HP Laserjet 4050 SE
HP Laserjet 4050 T
HP Laserjet 4050 TN
| Kód zboží: | CE251A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 877 Kč |
| Cena s DPH | 2 271 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CE251A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 7 000 stran |
| Kód zboží: | KOMP-CF283X |
| Cena bez DPH: | 331 Kč |
| Cena s DPH | 400 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 71,47 % |
| Původní cena | 1 402 Kč |
| param PARTNUMBER: | MOHCF283XN |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2200 |
| Kód zboží: | Q5945A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 2 311 Kč |
| Cena s DPH | 2 796 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q5945A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 18000 stran |
| Kód zboží: | Q5950A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 800 Kč |
| Cena s DPH | 2 178 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 55,54 % |
| Původní cena | 4 899 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q5950A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 11000 stran |
| Kód zboží: | Q6002A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 653 Kč |
| Cena s DPH | 790 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 64,57 % |
| Původní cena | 2 230 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q6002A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 000 stran |
| Kód zboží: | Q7581A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 587 Kč |
| Cena s DPH | 1 920 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 40,00 % |
| Původní cena | 3 200 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q7581A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6000 stran |
| Kód zboží: | KOMP-CF287A |
| Cena bez DPH: | 570 Kč |
| Cena s DPH | 690 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 83,87 % |
| Původní cena | 4 279 Kč |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 9000 |
| Kód zboží: | Q3961A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| Cena s DPH | 999 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q3961A-KOMP |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |
| Kód zboží: | Q5951A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 816 Kč |
| Cena s DPH | 2 197 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 68,39 % |
| Původní cena | 6 951 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q5951A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 10000 stran |
| Kód zboží: | CE252A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 877 Kč |
| Cena s DPH | 2 271 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CE252A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 7 000 stran |
| Kód zboží: | Q2672A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 587 Kč |
| Cena s DPH | 1 920 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q2672A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | Q5942X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 300 Kč |
| Cena s DPH | 1 573 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 73,70 % |
| Původní cena | 5 982 Kč |
| param PARTNUMBER: | MOHQ5942XN |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 20000 stran |