Toner kompatibilní Samsung SCX-4720D5/ELS, 5000 stran pro tiskárnu Samsung SCX 4520, SCX 4720F, SCX 4720FG, SCX 4720FN



| Kód: | SCX-4720D5-KOMP |
| Výrobce: | Samsung |
| Cena s DPH: | 835 Kč |
| Cena bez DPH: | 690 Kč |
| Přepočtená cena: | 38 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 31 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| Rozměry: | 201 x 333 x 120 mm |
| Objem, kapacita: | 5000 stran |
Toner kompatibilní Samsung SCX-4720D5/ELS, 5000 stran, black, barva černá pro tiskárny
Samsung SCX 4520
Samsung SCX 4720F
Samsung SCX 4720FG
Samsung SCX 4720FN
| Kód zboží: | SCX-4720D5ELS-ORIG |
| Cena bez DPH: | 3 223 Kč |
| Cena s DPH | 3 900 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | SCX4720D5ELS |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 5000 stran |
| Kód zboží: | CLTM4092SELS-KOMP |
| Cena bez DPH: | 600 Kč |
| Cena s DPH | 726 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLTM4092SELS |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 1 000 stran |
| Kód zboží: | CLP-510D2C-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 249 Kč |
| Cena s DPH | 1 511 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-510D2C |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
| Kód zboží: | kompt-s-mlt-d111L |
| Cena bez DPH: | 550 Kč |
| Cena s DPH | 666 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 1800 |
| Kód zboží: | MLTD1092S-KOMP |
| Cena bez DPH: | 496 Kč |
| Cena s DPH | 600 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 67,90 % |
| Původní cena | 1 869 Kč |
| param PARTNUMBER: | MLTD1092S |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
| Kód zboží: | ML-D1630A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 041 Kč |
| Cena s DPH | 1 260 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | ML-D1630A |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |
| Kód zboží: | CLTY4092SELS-KOMP |
| Cena bez DPH: | 600 Kč |
| Cena s DPH | 726 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 15,97 % |
| Původní cena | 864 Kč |
| param PARTNUMBER: | CLTY4092SELS |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 1000 stran |
| Kód zboží: | ML1710D3ELS-KOMP |
| Cena bez DPH: | 792 Kč |
| Cena s DPH | 959 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | ML1710D3ELS |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 3000 stran |
| Kód zboží: | CLTK4092SELS-KOMP |
| Cena bez DPH: | 600 Kč |
| Cena s DPH | 726 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLTK4092SELS |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 1500 stran |
| Kód zboží: | SCX-D4725A/ELS-KOMP |
| Cena bez DPH: | 984 Kč |
| Cena s DPH | 1 190 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | SCX-D4725AELS |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 3000 stran |
| Kód zboží: | MLTD1082S-KOMP |
| Cena bez DPH: | 818 Kč |
| Cena s DPH | 990 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 31,54 % |
| Původní cena | 1 446 Kč |
| param PARTNUMBER: | MLTD1082S/ELS |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 1 500 stran |
| Kód zboží: | CLP-C350A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 420 Kč |
| Cena s DPH | 508 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-C350A |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
| Kód zboží: | CLP-500D5Y-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 099 Kč |
| Cena s DPH | 1 330 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-500D5Y/ELS |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 5000 stran |