Kompatibilní toner Samsung SCX-D4200A/ELS na 3000 stran pro tiskárnu Samsung SCX 4200, SCX 4200 N, SCX 4200 F, SCX 4200 R
| Kód: | SCX-D4200A-ELS-KOMP |
| Výrobce: | Samsung |
| Cena s DPH: | 604 Kč |
| Cena bez DPH: | 499 Kč |
| Přepočtená cena: | 27 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 23 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 3000 stran |
Kompatibilní toner Samsung SCX D4200A/ELS na 3000 stran pro tiskárny
Samsung SCX 4200
Samsung SCX 4200 F
Samsung SCX 4200 R
Kapacita toneru 3 000 stran.
Postup instalace toneru:
Ujistěte se že máte v tiskárně papír
(pokud nebude v tiskárně papír, tak po instalaci toneru se vám dioda na tiskárně rozsvítí červeně)
Tiskárnu vypněte před instalací našeho kompatibilního nebo repasovaného toneru.
Zasuňte do tiskárny toner
Tiskárnu zapněte
Po zapnutí tiskárny se vám musí dioda rozsvítit zeleně.
(pokud přesto nemáte v tiskárně papír tak vám dioda bude svítit červeně a v PC se vám může objevit hláška že máte naistalovaný nekompatibilní toner)
| Kód zboží: | SCX-D4200A-ORIG |
| Cena bez DPH: | 2 149 Kč |
| Cena s DPH | 2 600 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | SCXD4200A |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 3000 stran |
| Kód zboží: | MLT-D116L-KOMP |
| Cena bez DPH: | 820 Kč |
| Cena s DPH | 992 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 3000 stran |
| Kód zboží: | CLP-500D5C-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 099 Kč |
| Cena s DPH | 1 330 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-500D5C/ELS |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 5000 stran |
| Kód zboží: | MLT-D2092L-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 379 Kč |
| Cena s DPH | 1 668 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | MLTD2092L |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 5000 stran |
| Kód zboží: | CLP-K350A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 420 Kč |
| Cena s DPH | 508 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-K350A |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | komp-CLT-C406S |
| Cena bez DPH: | 868 Kč |
| Cena s DPH | 1 050 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1000 stran |
| Kód zboží: | SL-1051A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 445 Kč |
| Cena s DPH | 539 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | SL-1051A |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |
| Kód zboží: | MLT-D1052S-ELS-KOMP |
| Cena bez DPH: | 992 Kč |
| Cena s DPH | 1 200 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | MLT-D1052SELS |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 1500 stran |
| Kód zboží: | CLTC4092SELS-KOMP |
| Cena bez DPH: | 600 Kč |
| Cena s DPH | 726 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLTC4092SELS |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 1000 stran |
| Kód zboží: | CLP-C350A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 420 Kč |
| Cena s DPH | 508 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-C350A |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
| Kód zboží: | MLTD205E-KOMP |
| Cena bez DPH: | 899 Kč |
| Cena s DPH | 1 088 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 73,79 % |
| Původní cena | 4 150 Kč |
| param PARTNUMBER: | MLTD205E-KOMP |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 10000 stran |
| Kód zboží: | MLTD1082S-KOMP |
| Cena bez DPH: | 818 Kč |
| Cena s DPH | 990 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 31,54 % |
| Původní cena | 1 446 Kč |
| param PARTNUMBER: | MLTD1082S/ELS |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 1 500 stran |
| Kód zboží: | CLP-510D2C-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 249 Kč |
| Cena s DPH | 1 511 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-510D2C |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |