Toner kompatibilní Samsung SCX-D5530B/ELS
| Kód: | SCX-D5530B-KOMP |
| Výrobce: | Samsung |
| Cena s DPH: | 967 Kč |
| Cena bez DPH: | 799 Kč |
| Přepočtená cena: | 44 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 36 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 8000 stran |
Toner kompatibilní Samsung SCX-D5530B/ELS black, barva černá. pro tiskárny Samsung SCX 5330, SCX 5330N, SCX 5530, SCX 5530 FN. Kapacita toneru 8 000 stran.
| Kód zboží: | CLP-510D2M-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 249 Kč |
| Cena s DPH | 1 511 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-510D2M |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
| Kód zboží: | CLT-K4072S-KOMP |
| Cena bez DPH: | 736 Kč |
| Cena s DPH | 890 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 24,32 % |
| Původní cena | 1 176 Kč |
| param PARTNUMBER: | CLT-K4072S-KOMP |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 1500 stran |
| Kód zboží: | ML-6060D6-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 280 Kč |
| Cena s DPH | 1 549 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | ML-6060D6 |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 6000 stran |
| Kód zboží: | CLP-500D7K-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 099 Kč |
| Cena s DPH | 1 330 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-500D7K/ELS |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 7000 stran |
| Kód zboží: | CLT-Y4072S-KOMP |
| Cena bez DPH: | 736 Kč |
| Cena s DPH | 890 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 18,57 % |
| Původní cena | 1 093 Kč |
| param PARTNUMBER: | CLT-Y4072S-KOMP |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 1000 stran |
| Kód zboží: | komp-CLT-M406S |
| Cena bez DPH: | 868 Kč |
| Cena s DPH | 1 050 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1000 stran |
| Kód zboží: | KOMP-MLT-D1052L |
| Cena bez DPH: | 950 Kč |
| Cena s DPH | 1 150 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | MLT-D1052L |
| Kód zboží: | SCX-D4725A/ELS-KOMP |
| Cena bez DPH: | 984 Kč |
| Cena s DPH | 1 190 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | SCX-D4725AELS |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 3000 stran |
| Kód zboží: | CLP-M300A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 403 Kč |
| Cena s DPH | 487 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-M300A |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 1000 stran |
| Kód zboží: | ML-1510D3-KOMP |
| Cena bez DPH: | 992 Kč |
| Cena s DPH | 1 200 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | ML-1510D3 |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 3000 stran |
| Kód zboží: | CLP-500D5C-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 099 Kč |
| Cena s DPH | 1 330 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-500D5C/ELS |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 5000 stran |
| Kód zboží: | CLP-510D2C-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 249 Kč |
| Cena s DPH | 1 511 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-510D2C |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |