Počet položek: 0 0,- Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

Výpočetní technika,zdravotnické vybavení,led osvětlení

Poslední články

Poslední příspěvky

ATEN 16-port HDMI KVMP USB, 2port USB HUB, audio ATEN 16-port HDMI KVMP USB, 2port USB HUB, audio
004:5201  
33 197,- 40 168,- bez DPHs DPH
Originální developer Sanyo SFT-DV13,SFT Z 133 Originální developer Sanyo SFT-DV13,SFT Z 133
46383  
217,- 263,- bez DPHs DPH
PremiumCord 4Kx2K HDMI repeater až do 40m PremiumCord 4Kx2K HDMI repeater až do 40m
004:5484  
371,- 449,- bez DPHs DPH
PremiumCord Adapter DVI-I (24+5) male => 2x VGA DB15HD female PremiumCord Adapter DVI-I (24+5) male => 2x VGA DB15HD female
004:2580  
220,- 266,- bez DPHs DPH
ARMOR laser toner pro HP CLJ MFP M476 yellow,2.700 str.,kom.s CF382A ARMOR laser toner pro HP CLJ MFP M476 yellow,2.700 str.,kom.s CF382A
004:5636  
1 511,- 1 828,- bez DPHs DPH
Originální toner Toshiba T-1600E/66061614,e-STUDIO 16/160 Originální toner Toshiba T-1600E/66061614,e-STUDIO 16/160
46385  
423,- 512,- bez DPHs DPH
PremiumCord zahnutá 90° redukce USB-C Female na USB3.0 typ A Male PremiumCord zahnutá 90° redukce USB-C Female na USB3.0 typ A Male
004:7399  
78,- 94,- bez DPHs DPH
T044340 magen. pig. alternativa ARMOR T044340 magen. pig. alternativa ARMOR
004:421  
111,- 134,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m
004:2730  
211,- 255,- bez DPHs DPH
PremiumCord  USB - RS 232 převodník PremiumCord USB - RS 232 převodník
004:1149  
247,- 299,- bez DPHs DPH
Konektor na plochý kabel 34 žil Konektor na plochý kabel 34 žil
004:749  
11,- 13,- bez DPHs DPH
DIGITUS SC/SC optická multimode spojka DIGITUS SC/SC optická multimode spojka
004:2247  
30,- 36,- bez DPHs DPH
Originální toner Canon EP-A Originální toner Canon EP-A
EP-A-ORIG  
1 764,- 2 135,- bez DPHs DPH
PremiumCord Kabel micro USB 2.0, A-B, konektor do úhlu 90°, 3m PremiumCord Kabel micro USB 2.0, A-B, konektor do úhlu 90°, 3m
004:6521  
36,- 44,- bez DPHs DPH
PremiumCord HQ stíněný kabel 2x CINCH-2x CINCH M/M 3m PremiumCord HQ stíněný kabel 2x CINCH-2x CINCH M/M 3m
004:7145  
142,- 172,- bez DPHs DPH
ATEN 2-port 4K DisplayPort KVMP USB3.0, audio ATEN 2-port 4K DisplayPort KVMP USB3.0, audio
004:5987  
9 407,- 11 382,- bez DPHs DPH
Náhradní díl HP CF288-60030 ADF Hinge Assembly Náhradní díl HP CF288-60030 ADF Hinge Assembly
CF288-60030  
500,- 605,- bez DPHs DPH
Náhradní díl HP RM1-6414-000CN Pick-Up Roller, Tray 2 Náhradní díl HP RM1-6414-000CN Pick-Up Roller, Tray 2
RM1-6414  
155,- 188,- bez DPHs DPH
Náhradní díl HP RK2-0269-000CN, paper pickup solenoid Náhradní díl HP RK2-0269-000CN, paper pickup solenoid
RK2-0269-000CN  
1 577,- 1 908,- bez DPHs DPH
Náhradní díl HP RK2-0176-000CN, magnetiská spojka pohonu Náhradní díl HP RK2-0176-000CN, magnetiská spojka pohonu
RK2-0176-000CN  
2 442,- 2 955,- bez DPHs DPH
ARMOR laser toner pro HP LJ M630 10.500 str., komp. s CF281A ARMOR laser toner pro HP LJ M630 10.500 str., komp. s CF281A
004:7426  
1 751,- 2 119,- bez DPHs DPH
ARMOR laser toner pro HP LJ M607 11.000 str., komp. s CF237A ARMOR laser toner pro HP LJ M607 11.000 str., komp. s CF237A
004:7425  
2 465,- 2 983,- bez DPHs DPH

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace