Počet položek: 0 0,00 Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

Výpočetní technika,zdravotnické vybavení,led osvětlení

Poslední články

Poslední příspěvky

ATEN Video extender + audio, 1920x1200 (30m)/1600x1200(150m) - Remote unit ATEN Video extender + audio, 1920x1200 (30m)/1600x1200(150m) - Remote unit
004:3883
4 557,90 5 515,00 bez DPHs DPH
goobay Napájecí a nabíjecí adaptér 230V na USB, 2A - bílý goobay Napájecí a nabíjecí adaptér 230V na USB, 2A - bílý
004:5489
220,70 267,00 bez DPHs DPH
PremiumCord Panel napájecí do 19" racku 1.5U, 8x230V, 2m kabel, vypínač PremiumCord Panel napájecí do 19" racku 1.5U, 8x230V, 2m kabel, vypínač
004:2942
1 079,30 1 306,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m
004:5810
378,50 458,00 bez DPHs DPH
Akumulátor olověný standardní MHB Vrla AGM 12V, 18Ah Akumulátor olověný standardní MHB Vrla AGM 12V, 18Ah
MS-18-12
1 100,00 1 331,00 bez DPHs DPH
ARMOR ink-jet pro Brother MFC235/260 magenta, kompat. LC970/LC1000M, 14,6 ml ARMOR ink-jet pro Brother MFC235/260 magenta, kompat. LC970/LC1000M, 14,6 ml
004:3993
93,40 113,00 bez DPHs DPH
ATEN USB - RS 232 převodník Aten 100cm ATEN USB - RS 232 převodník Aten 100cm
004:6120
643,80 779,00 bez DPHs DPH
PremiumCord Rozdvojka 8/8F - 2x8/8F PremiumCord Rozdvojka 8/8F - 2x8/8F
004:1670
30,60 37,00 bez DPHs DPH
PremiumCord Kabely na propojení reprosoustav 100% CU měď 2x1,5mm2 1m PremiumCord Kabely na propojení reprosoustav 100% CU měď 2x1,5mm2 1m
004:885
28,10 34,00 bez DPHs DPH
ARMOR ink-jet pro Canon Pixma MG5751 černý, 13ml, kom.s CLI571BKXL ARMOR ink-jet pro Canon Pixma MG5751 černý, 13ml, kom.s CLI571BKXL
004:5892
378,50 458,00 bez DPHs DPH
PremiumCord USB 2.0 napájecí Y kabel A/M + A/M -- A/F 0.4m + 0.5m PremiumCord USB 2.0 napájecí Y kabel A/M + A/M -- A/F 0.4m + 0.5m
004:2339
52,90 64,00 bez DPHs DPH
PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 l5e 5m kř. PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 l5e 5m kř.
004:1646
58,70 71,00 bez DPHs DPH
PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level 5e 2m zelená PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level 5e 2m zelená
004:2081
24,00 29,00 bez DPHs DPH
PremiumCord USB 3.0 -  E-SATA adaptér s kabelem PremiumCord USB 3.0 - E-SATA adaptér s kabelem
004:3724
678,50 821,00 bez DPHs DPH
PremiumCord Prodlužovací přívod 230V 3m 6 zásuvek PremiumCord Prodlužovací přívod 230V 3m 6 zásuvek
004:1516
131,40 159,00 bez DPHs DPH
PremiumCord Kabel prodluž. kláv. PS/2 3m PremiumCord Kabel prodluž. kláv. PS/2 3m
004:998
45,50 55,00 bez DPHs DPH

Recenze obchodu www.moravaelektro.cz

Chyba při načítání /home/www/kanclservis.cz/www/kanclservis.cz/_obchody/hanus.shop5.cz/soubory/heureka/recenze.xmlZobrazit všechny recenze
Copyright © www.moravaelektro.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.moravaelektro.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,00 CZK