Počet položek: 0 0,00 Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

Výpočetní technika,zdravotnické vybavení,led osvětlení

Poslední články

Poslední příspěvky

Kingston USB 3.0 32GB DataTraveler 100 G3 flashdisk Kingston USB 3.0 32GB DataTraveler 100 G3 flashdisk
004:4801
630,60 763,00 bez DPHs DPH
PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 CAT6 1,5m bílá PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 CAT6 1,5m bílá
004:6349
23,10 28,00 bez DPHs DPH
Kompatibilní toner TK-1510 Kompatibilní toner TK-1510
TK-1510-KOMP
580,20 702,00 bez DPHs DPH
PremiumCord Prodlužovací přívod 230V 10m MF PremiumCord Prodlužovací přívod 230V 10m MF
004:1541
171,10 207,00 bez DPHs DPH
goobay Napájecí a nabíjecí adaptér 230V pro Samsung tablety, vhodné pro Galaxy Note/Tab/Tab 2, kabel 1,5m goobay Napájecí a nabíjecí adaptér 230V pro Samsung tablety, vhodné pro Galaxy Note/Tab/Tab 2, kabel 1,5m
004:5852
238,00 288,00 bez DPHs DPH
PremiumCord Prodlužovací Patch kabel FTP RJ45-RJ45 M/F 10m PremiumCord Prodlužovací Patch kabel FTP RJ45-RJ45 M/F 10m
004:6149
244,60 296,00 bez DPHs DPH
Originální developer Toshiba D-61P38,BD 3110 Originální developer Toshiba D-61P38,BD 3110
46433
326,30 394,80 bez DPHs DPH
PremiumCord Panel napájecí 1U do 19" racku, 9x230V, 2m kabel PremiumCord Panel napájecí 1U do 19" racku, 9x230V, 2m kabel
004:3326
924,80 1 119,00 bez DPHs DPH
MicroConnect USB2.0 HUB 3-portový + Ethernet 10/100Mbps,  bez ext. napájení, černý MicroConnect USB2.0 HUB 3-portový + Ethernet 10/100Mbps, bez ext. napájení, černý
004:5615
265,30 321,00 bez DPHs DPH
Kompatibilní toner HP Q6003A, 124A červený Kompatibilní toner HP Q6003A, 124A červený
Q6003A-KOMP
652,90 790,00 bez DPHs DPH
Originální toner Ricoh 888029, Typ 1160W Originální toner Ricoh 888029, Typ 1160W
46275-ORIG
3 016,90 3 650,40 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m
004:5836
376,00 455,00 bez DPHs DPH
PremiumCord Patch kabel S/FTP RJ45-RJ45 3m PremiumCord Patch kabel S/FTP RJ45-RJ45 3m
004:3033
49,60 60,00 bez DPHs DPH
Originální toner Oki 41012305 OKIPAGE 8 C/8C Plus/8CN Originální toner Oki 41012305 OKIPAGE 8 C/8C Plus/8CN
46215
653,60 790,80 bez DPHs DPH
DIGITUS PoE SWITCH 8port, 10/100 Mbps, 1x 1000Mbps RJ45+ 1x SFP link porty DIGITUS PoE SWITCH 8port, 10/100 Mbps, 1x 1000Mbps RJ45+ 1x SFP link porty
004:5250
9 160,30 11 084,00 bez DPHs DPH
PremiumCord Adapter HDMI M/F zahnutý do pravého úhlu - opačný PremiumCord Adapter HDMI M/F zahnutý do pravého úhlu - opačný
004:4010
75,20 91,00 bez DPHs DPH
Použitá tiskárna HP LaserJet 1022n Použitá tiskárna HP LaserJet 1022n
Q5913A-CB378A
1 200,00 1 452,00 bez DPHs DPH
Kompatibilní toner Samsung MLT-D111L/ELS na 1800 stran Kompatibilní toner Samsung MLT-D111L/ELS na 1800 stran
kompt-s-mlt-d111L
550,00 665,50 bez DPHs DPH
Kompatibilní toner Canon CRG-737, 2200 stran Kompatibilní toner Canon CRG-737, 2200 stran
komp-c-crg737
400,00 484,00 bez DPHs DPH
Náhradní díl HP Q3948-60214 ADF Imput Tray Náhradní díl HP Q3948-60214 ADF Imput Tray
Q3948-60214
689,00 833,70 bez DPHs DPH
Náhradní díl HP RC1-3361, RC1-3362 ložisko zapékacího válce Náhradní díl HP RC1-3361, RC1-3362 ložisko zapékacího válce
RC1-3361-3362
84,30 102,00 bez DPHs DPH
Kompativilní toner HP Q6511X na 12000 stran Kompativilní toner HP Q6511X na 12000 stran
komp-Q6511X
710,70 860,00 bez DPHs DPH
Copyright © www.moravaelektro.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.moravaelektro.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,00 CZK