Počet položek: 0 0,00 Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

Výpočetní technika,zdravotnické vybavení,led osvětlení

Poslední články

Poslední příspěvky

ATEN Extender PC-konzole na 300m PS/2 ATEN Extender PC-konzole na 300m PS/2
004:109
13 108,30 15 861,00 bez DPHs DPH
PremiumCord Redukce 9M-9F, krátké provedení PremiumCord Redukce 9M-9F, krátké provedení
004:1567
51,20 62,00 bez DPHs DPH
SUNIX PCI karta pro 4 x COM RS-232 9pin SUNIX PCI karta pro 4 x COM RS-232 9pin
004:1872
2 259,50 2 734,00 bez DPHs DPH
EP E alternativa ARMOR EP E alternativa ARMOR
004:277
986,00 1 193,00 bez DPHs DPH
Originální toner Ricoh Aficio 841127, type 3300C, 15000 stran Originální toner Ricoh Aficio 841127, type 3300C, 15000 stran
RA-841127-KOMP
3 197,40 3 868,80 bez DPHs DPH
ATEN Extender PC-konzole 150m PS/2 vč. audia, RS-232 ATEN Extender PC-konzole 150m PS/2 vč. audia, RS-232
004:3803
14 126,40 17 093,00 bez DPHs DPH
Mikrotenová odnosná taška košilka na roli, hdpe Š 220 x bez uší V 320mm, 200ks v 1 roli, nosnost 5kg Mikrotenová odnosná taška košilka na roli, hdpe Š 220 x bez uší V 320mm, 200ks v 1 roli, nosnost 5kg
P07:1627
38,00 46,00 bez DPHs DPH
PremiumCord Kulatý kabel k HDD 80ž ATA133,3kon. 90cm PremiumCord Kulatý kabel k HDD 80ž ATA133,3kon. 90cm
004:825
128,90 156,00 bez DPHs DPH
Extol LED reflektor, nabíjecí s podstavcem, 10W, 800lm, IP65, denní světlo Extol LED reflektor, nabíjecí s podstavcem, 10W, 800lm, IP65, denní světlo
004:5701
1 595,90 1 931,00 bez DPHs DPH
PremiumCord Prodlužovací Patch kabel FTP RJ45-RJ45 M/F 1,5m PremiumCord Prodlužovací Patch kabel FTP RJ45-RJ45 M/F 1,5m
004:6146
108,30 131,00 bez DPHs DPH
ARMOR ink-jet pro Canon iP3600,černá, komp. s CLI521BK, s čipem,k.č.348, 11ml ARMOR ink-jet pro Canon iP3600,černá, komp. s CLI521BK, s čipem,k.č.348, 11ml
004:3230
157,90 191,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 5m
004:6039
581,00 703,00 bez DPHs DPH
PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 CAT6 0.25m modrá PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 CAT6 0.25m modrá
004:5298
15,70 19,00 bez DPHs DPH
Náhradní díl HP RL1-1497 Pickup Roller Náhradní díl HP RL1-1497 Pickup Roller
RL1-1497
479,00 579,60 bez DPHs DPH
goobay Slučovač/rozobočovač signálů Toslink TOS(F) - 2x TOS(F) goobay Slučovač/rozobočovač signálů Toslink TOS(F) - 2x TOS(F)
004:5145
156,20 189,00 bez DPHs DPH
Měkká,textilní podložka 3mm - zelená Měkká,textilní podložka 3mm - zelená
004:1472
19,00 23,00 bez DPHs DPH

Recenze obchodu www.moravaelektro.cz

Chyba při načítání /home/www/kanclservis.cz/www/kanclservis.cz/_obchody/hanus.shop5.cz/soubory/heureka/recenze.xmlZobrazit všechny recenze
Copyright © www.moravaelektro.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.moravaelektro.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,00 CZK