Počet položek: 0 0,- Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

DIGITUS

25 - 9963 Kč
Zboží
                                                                                                                   
Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
DIGITUS ST/ST optická multimode spojka DIGITUS ST/ST optická multimode spojka
004:2246  
21,- 25,- bez DPHs DPH
DIGITUS Professional CAT 7 S-FTP černý venkovní odolný kabel 1m DIGITUS Professional CAT 7 S-FTP černý venkovní odolný kabel 1m
004:5336  
23,- 28,- bez DPHs DPH
DIGITUS Key stone jack RJ45 Cat5e nestíněný DIGITUS Key stone jack RJ45 Cat5e nestíněný
004:2187  
24,- 29,- bez DPHs DPH
DIGITUS CAT 7 orange Twisted Pair PiMF Installation CableS/FTP, AWG 23/1, LSZH, 1000MHz, 1m DIGITUS CAT 7 orange Twisted Pair PiMF Installation CableS/FTP, AWG 23/1, LSZH, 1000MHz, 1m
004:6160  
24,- 29,- bez DPHs DPH
DIGITUS SC/SC optická multimode spojka DIGITUS SC/SC optická multimode spojka
004:2247  
30,- 36,- bez DPHs DPH
DIGITUS Key stone jack RJ45 Cat6 nestíněný DIGITUS Key stone jack RJ45 Cat6 nestíněný
004:2189  
39,- 47,- bez DPHs DPH
DIGITUS Key stone jack RJ45 Cat5e stíněný DIGITUS Key stone jack RJ45 Cat5e stíněný
004:2188  
50,- 61,- bez DPHs DPH
DIGITUS LC/LC optická multimode spojka DIGITUS LC/LC optická multimode spojka
004:2248  
51,- 62,- bez DPHs DPH
DIGITUS CAT 6 Modular Coupler, shieldedRJ45 to RJ45 For panel connection DIGITUS CAT 6 Modular Coupler, shieldedRJ45 to RJ45 For panel connection
004:2684  
59,- 71,- bez DPHs DPH
DIGITUS Box pro 6ks keystonů, neosazený, bílá barva DIGITUS Box pro 6ks keystonů, neosazený, bílá barva
004:5124  
75,- 91,- bez DPHs DPH
DIGITUS 19" Patch panel, nestíněný, 16 portů, neosazený, 1U, černá barva RAL 9005 DIGITUS 19" Patch panel, nestíněný, 16 portů, neosazený, 1U, černá barva RAL 9005
004:2671  
83,- 101,- bez DPHs DPH
DIGITUS Držák na TV/LCD monitor až 69 cm (27") a maximální váha: 18 kg DIGITUS Držák na TV/LCD monitor až 69 cm (27") a maximální váha: 18 kg
004:6054  
89,- 108,- bez DPHs DPH
DIGITUS DVI-I propojovací kabel,DVI(24+5)-3xRCA,MM, 2m DIGITUS DVI-I propojovací kabel,DVI(24+5)-3xRCA,MM, 2m
004:2223  
90,- 109,- bez DPHs DPH
DIGITUS CAT6 Keystone Jack, stíněný, nevyžaduje nástroj pro narážení DIGITUS CAT6 Keystone Jack, stíněný, nevyžaduje nástroj pro narážení
004:2685  
98,- 118,- bez DPHs DPH
DIGITUS Pasivní PoE kabel kit DIGITUS Pasivní PoE kabel kit
004:3727  
116,- 140,- bez DPHs DPH
DIGITUS Optický patchkabel FC-PC/FC-PC 62.5/125 3m DIGITUS Optický patchkabel FC-PC/FC-PC 62.5/125 3m
004:5664  
117,- 142,- bez DPHs DPH
DIGITUS Prutová anténa 5dB, SMA F konektor DIGITUS Prutová anténa 5dB, SMA F konektor
004:209  
128,- 155,- bez DPHs DPH
DIGITUS Předložka před klávesnici gelová červená DIGITUS Předložka před klávesnici gelová červená
004:2970  
142,- 172,- bez DPHs DPH
DIGITUS Externí box 2,5" SATA I/II - USB 2.0, prémiový vzhled, hliníkový plášť DIGITUS Externí box 2,5" SATA I/II - USB 2.0, prémiový vzhled, hliníkový plášť
004:6034  
142,- 172,- bez DPHs DPH
DIGITUS Předložka před klávesnici gelová DIGITUS Předložka před klávesnici gelová
004:1446  
158,- 191,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
004:2761  
160,- 194,- bez DPHs DPH
DIGITUS Optický patchkabel FC-PC/FC-PC 62.5/125 5m DIGITUS Optický patchkabel FC-PC/FC-PC 62.5/125 5m
004:5663  
162,- 196,- bez DPHs DPH
DIGITUS Vázací páska pro vyvazování - černá, 10m DIGITUS Vázací páska pro vyvazování - černá, 10m
004:4883  
164,- 198,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
004:2775  
168,- 203,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
004:2781  
169,- 204,- bez DPHs DPH
DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 1m DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 1m
004:1387  
174,- 211,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m
004:2762  
174,- 211,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m
004:2776  
174,- 211,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m
004:2782  
179,- 216,- bez DPHs DPH
DIGITUS Pevný držák na LCD/TFT monitor a TV na stěnu do 37kg DIGITUS Pevný držák na LCD/TFT monitor a TV na stěnu do 37kg
004:2457  
183,- 221,- bez DPHs DPH
DIGITUS USB 2.0 čtečka  karet mini do usb portu SDHC, MMC, MS a TransFlash DIGITUS USB 2.0 čtečka karet mini do usb portu SDHC, MMC, MS a TransFlash
004:6676  
183,- 222,- bez DPHs DPH
DIGITUS Optický patchkabel LC/LC 62.5/125 1m DIGITUS Optický patchkabel LC/LC 62.5/125 1m
004:1355  
185,- 224,- bez DPHs DPH
DIGITUS PCI síťová karta 10/100 ethernet RJ45 DIGITUS PCI síťová karta 10/100 ethernet RJ45
004:1864  
185,- 224,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m
004:2767  
189,- 229,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m
004:2783  
190,- 230,- bez DPHs DPH
DIGITUS Police pevná, 254mm (10"), hloubka 160mm, 1U, RAL7035 DIGITUS Police pevná, 254mm (10"), hloubka 160mm, 1U, RAL7035
004:4521  
190,- 230,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m
004:2729  
192,- 232,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m
004:2716  
193,- 234,- bez DPHs DPH
DIGITUS SATA - IDE převodník, horizontální typ DIGITUS SATA - IDE převodník, horizontální typ
004:4916  
193,- 234,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m
004:2777  
196,- 237,- bez DPHs DPH
DIGITUS IDE - SATA převodník, horizontální typ DIGITUS IDE - SATA převodník, horizontální typ
004:4917  
196,- 237,- bez DPHs DPH
DIGITUS Optický patchkabel LC/LC 62.5/125 2m DIGITUS Optický patchkabel LC/LC 62.5/125 2m
004:1357  
197,- 238,- bez DPHs DPH
DIGITUS Zásuvka 2xRJ45 na omítku, STP Cat6 DIGITUS Zásuvka 2xRJ45 na omítku, STP Cat6
004:1702  
197,- 238,- bez DPHs DPH
DIGITUS Zásuvka 2x RJ45 pod omítku, STP Cat6 DIGITUS Zásuvka 2x RJ45 pod omítku, STP Cat6
004:1703  
197,- 238,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m
004:2717  
202,- 245,- bez DPHs DPH
DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 1m DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 1m
004:1369  
208,- 252,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
004:2746  
208,- 252,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DK-2532-01 DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DK-2532-01
004:4123  
208,- 252,- bez DPHs DPH
ednet Bezdrátová optická myš 2.4 GHz ednet Bezdrátová optická myš 2.4 GHz
004:7203  
208,- 252,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m
004:2730  
211,- 255,- bez DPHs DPH
DIGITUS RS-232 na RS-485 převodník DIGITUS RS-232 na RS-485 převodník
004:5596  
211,- 255,- bez DPHs DPH
Multifunkční držák stolního počítače pro stolní svorky nebo na držák, VESA 75x75, 100x100 mm Multifunkční držák stolního počítače pro stolní svorky nebo na držák, VESA 75x75, 100x100 mm
004:7016  
212,- 256,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m
004:2747  
216,- 261,- bez DPHs DPH
DIGITUS RS-232 na TTL signál převodník DIGITUS RS-232 na TTL signál převodník
004:5597  
216,- 261,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m
004:2768  
217,- 263,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m
004:5799  
217,- 263,- bez DPHs DPH
Více už toho není

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace