Počet položek: 0 0 Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m

kliknutím zvětšíte
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m
ks
Kód:004:2730
Výrobce:DIGITUS
Cena s DPH : 259 Kč
Cena bez DPH : 214 Kč
Přepočtená cena:10 EUR
Přepočtená cena bez DPH:8 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:na dotaz
Administrátor ověří aktuální sklad a pak potvrdí zákazníkovy položku nebo Admin. zruší položku.
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST
Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m

Article number: DK-2911-02
EAN: 4016032248347

Description:

• ST / ST Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Singlemode
• Duplex
• I-VH 2E9/125µ
• Halogen free cable
• 9/125µm fiber
• Fiber class OS 2
• Cable diameter 3mm
• Cable color yellow
• Single packed, with test report





[ENG]
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST
Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m

Article number: DK-2911-02
EAN: 4016032248347

Description:

• ST / ST Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Singlemode
• Duplex
• I-VH 2E9/125µ
• Halogen free cable
• 9/125µm fiber
• Fiber class OS 2
• Cable diameter 3mm
• Cable color yellow
• Single packed, with test report

Zboží ze stejné kategorie - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m

Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m
Kód zboží:004:2729
Cena bez DPH:194 Kč
Cena s DPH235 Kč
DPH21 %
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5m
Kód zboží:004:2732
Cena bez DPH:245 Kč
Cena s DPH297 Kč
DPH21 %
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m
Kód zboží:004:2731
Cena bez DPH:225 Kč
Cena s DPH272 Kč
DPH21 %
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 7m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 7m
Kód zboží:004:2733
Cena bez DPH:267 Kč
Cena s DPH323 Kč
DPH21 %
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m
Kód zboží:004:2727
Cena bez DPH:298 Kč
Cena s DPH361 Kč
DPH21 %

Potřebujete poradit ? DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m

Zde napište svůj dotaz na zboží.
Uveďte
Kód zboží, pokud máte dotaz na dostupnost, atd.

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací




Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace