Kompatibilní toner HP CB436A, 36A, 2000 stran
| Kód: | CB436A-KOMP |
| Výrobce: | HP |
| Cena s DPH: | 399 Kč |
| Cena bez DPH: | 330 Kč |
| Přepočtená cena: | 18 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 15 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Sleva: | 1 791 Kč |
| Původní cena s DPH: | 2 190 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 1 810 Kč |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1,1 kg |
| Objem, kapacita: | 2000 |
Kompatibilní toner HP CB436A pro tiskárnu a multifunkční tiskárnu HP Laserjet P1504, P1504N, P1505, P1505N, P1506, P1506N, M1120MFP, M1120N MFP, M1522N MFP, M1522NF MFP
| Kód zboží: | Q7581A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 587 Kč |
| Cena s DPH | 1 920 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 40,00 % |
| Původní cena | 3 200 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q7581A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6000 stran |
| Kód zboží: | Q2681A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 874 Kč |
| Cena s DPH | 2 268 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 44,76 % |
| Původní cena | 4 106 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q2681A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6 000 stran |
| Kód zboží: | Q7551X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 992 Kč |
| Cena s DPH | 1 200 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 78,58 % |
| Původní cena | 5 602 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q7551X |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 13 000 stran |
| Kód zboží: | C9702A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| Cena s DPH | 999 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | C9702A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |
| Kód zboží: | C3906A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 496 Kč |
| Cena s DPH | 600 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 70,85 % |
| Původní cena | 2 058 Kč |
| param PARTNUMBER: | C3906A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |
| Kód zboží: | Q2610A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 810 Kč |
| Cena s DPH | 980 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 73,03 % |
| Původní cena | 3 633 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q2610A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6 000 stran |
| Kód zboží: | Q3960A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| Cena s DPH | 999 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q3960A-KOMP |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 5 000 stran |
| Kód zboží: | Q1338A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 736 Kč |
| Cena s DPH | 2 100 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 47,67 % |
| Původní cena | 4 013 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q1338A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 12000 stran |
| Kód zboží: | CE505X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 021 Kč |
| Cena s DPH | 1 236 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 70,00 % |
| Původní cena | 4 120 Kč |
| param PARTNUMBER: | CE505X |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6500 |
| Kód zboží: | CE253A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 877 Kč |
| Cena s DPH | 2 271 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CE253A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 7 000 stran |
| Kód zboží: | CE255X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 573 Kč |
| Cena s DPH | 1 903 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 65,95 % |
| Původní cena | 5 589 Kč |
| param PARTNUMBER: | CE255X |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 12000 |
| Kód zboží: | Q2672A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 587 Kč |
| Cena s DPH | 1 920 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q2672A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |