Počet položek: 0 0 Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

Síťové prvky aktivní

154 - 9490 Kč
Výrobce: Řadit podle:
Filtr dostupnosti
Položek na stranu: Zobrazení:
DIGITUS Pasivní PoE kabel kit DIGITUS Pasivní PoE kabel kit
004:3727  
127 154 bez DPHs DPH
DIGITUS PCI síťová karta 10/100 ethernet RJ45 DIGITUS PCI síťová karta 10/100 ethernet RJ45
004:1864  
188 227 bez DPHs DPH
DIGITUS PCI karta 10/100/1000 ethernet RJ45 + Low profile bracket, Realtek chip DIGITUS PCI karta 10/100/1000 ethernet RJ45 + Low profile bracket, Realtek chip
004:1867  
323 391 bez DPHs DPH
Acar Přepěťová ochrana AXON ADSL Protector Acar Přepěťová ochrana AXON ADSL Protector
004:2770  
352 426 bez DPHs DPH
TRENDnet 8port switch 10/100 N-Way Mini - nový design TRENDnet 8port switch 10/100 N-Way Mini - nový design
004:2324  
382 462 bez DPHs DPH
DIGITUS SWITCH 5 port,10/100 DN-50011 DIGITUS SWITCH 5 port,10/100 DN-50011
004:256  
388 469 bez DPHs DPH
TRENDnet 5port switch 10/100 N-Way Mini - nový design TRENDnet 5port switch 10/100 N-Way Mini - nový design
004:2321  
396 479 bez DPHs DPH
Acar Přepěťová ochrana AXON NET Protector RJ45 Acar Přepěťová ochrana AXON NET Protector RJ45
004:2772  
474 574 bez DPHs DPH
TRENDnet 5port Gigabit GREENnet Switch 10/100/1000 kovový TRENDnet 5port Gigabit GREENnet Switch 10/100/1000 kovový
004:3621  
526 637 bez DPHs DPH
TRENDnet Denní/noční internetová kamera - server TRENDnet Denní/noční internetová kamera - server
004:585  
545 660 bez DPHs DPH
DIGITUS Powerline USB adaptér DIGITUS Powerline USB adaptér
004:196  
546 661 bez DPHs DPH
DIGITUS SFP Modul pro Gigabit Switch, SFP GbE LC MM 850nm DN81000 DIGITUS SFP Modul pro Gigabit Switch, SFP GbE LC MM 850nm DN81000
004:2279  
614 743 bez DPHs DPH
DIGITUS 300 Mbps Wireless Repeater / Access Point, 2.4 GHz + USB Charging Port DIGITUS 300 Mbps Wireless Repeater / Access Point, 2.4 GHz + USB Charging Port
004:7458  
683 827 bez DPHs DPH
DIGITUS Gigabit Ethernet PCI Express síťová karta 2.5G (4-Speed) DIGITUS Gigabit Ethernet PCI Express síťová karta 2.5G (4-Speed)
004:7391  
763 923 bez DPHs DPH
TRENDnet 8port Gigabit GREENnet Switch 10/100/1000 energeticky úsporný, kovový TRENDnet 8port Gigabit GREENnet Switch 10/100/1000 energeticky úsporný, kovový
004:5398  
766 927 bez DPHs DPH
TRENDnet Internetová kamera, ethernet s IO porty TRENDnet Internetová kamera, ethernet s IO porty
004:583  
819 991 bez DPHs DPH
TRENDnet Bezdrátová int. kamera,ethernet,IO porty TRENDnet Bezdrátová int. kamera,ethernet,IO porty
004:584  
888 1 074 bez DPHs DPH
DIGITUS Gigabit Ethernet PCI Express karta, 2-portová DIGITUS Gigabit Ethernet PCI Express karta, 2-portová
004:7390  
954 1 154 bez DPHs DPH
DIGITUS Internet cam. JPEG,RJ45,3-30fps,640x480 DIGITUS Internet cam. JPEG,RJ45,3-30fps,640x480
004:201  
956 1 157 bez DPHs DPH
DIGITUS Wireless LAN Internet Camera, JPEG, RJ45 & 802.11GMax. 640 x 480, Frame Rate 3 - 30 fps 4I/O for Digital Alarm DIGITUS Wireless LAN Internet Camera, JPEG, RJ45 & 802.11GMax. 640 x 480, Frame Rate 3 - 30 fps 4I/O for Digital Alarm
004:202  
956 1 157 bez DPHs DPH
DIGITUS 10/100Base-TX to 100Base-FX Multimode Dual Fiber ST connector 2km DIGITUS 10/100Base-TX to 100Base-FX Multimode Dual Fiber ST connector 2km
004:3819  
1 160 1 404 bez DPHs DPH
DIGITUS 10/100Base-TX to 100Base-FX Multimode Dual Fiber SC connector 2km DIGITUS 10/100Base-TX to 100Base-FX Multimode Dual Fiber SC connector 2km
004:3820  
1 231 1 490 bez DPHs DPH
TRENDnet PoE 6port switch 10/100 N-Way, kovový, 60W max. TRENDnet PoE 6port switch 10/100 N-Way, kovový, 60W max.
004:6045  
1 355 1 639 bez DPHs DPH
TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na ST TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na ST
004:564  
1 519 1 838 bez DPHs DPH
DIGITUS Ethernet print server, 1x USB 2.0 port, 1x LAN port DIGITUS Ethernet print server, 1x USB 2.0 port, 1x LAN port
004:6649  
1 547 1 872 bez DPHs DPH
DIGITUS 10/100Base-TX to 100Base-FX Singlemode Dual Fiber ST connector 20km DIGITUS 10/100Base-TX to 100Base-FX Singlemode Dual Fiber ST connector 20km
004:3818  
1 571 1 901 bez DPHs DPH
TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na SC TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na SC
004:563  
1 600 1 936 bez DPHs DPH
DIGITUS 1-Port USB 2.0 multifunkční síťový server/NAS DIGITUS 1-Port USB 2.0 multifunkční síťový server/NAS
004:4294  
1 683 2 037 bez DPHs DPH
DIGITUS Gigabit SFP PCI Express karta DIGITUS Gigabit SFP PCI Express karta
004:7389  
1 752 2 120 bez DPHs DPH
TRENDnet 24port switch 10/100 N-Way, 19" rack, energeticky úsporný TRENDnet 24port switch 10/100 N-Way, 19" rack, energeticky úsporný
004:4073  
1 774 2 147 bez DPHs DPH
DIGITUS SWITCH 24 port, 10/100 Mbps, 24x RJ45, stolní verze, kit pro montáž do 19' racku v balení DIGITUS SWITCH 24 port, 10/100 Mbps, 24x RJ45, stolní verze, kit pro montáž do 19' racku v balení
004:4462  
1 779 2 153 bez DPHs DPH
DIGITUS Ethernet print server, 1x paralelní port DIGITUS Ethernet print server, 1x paralelní port
004:4703  
1 874 2 268 bez DPHs DPH
TRENDnet Optický převodník 1000Base-T na 1000Base-SX Multi-Mode SC TRENDnet Optický převodník 1000Base-T na 1000Base-SX Multi-Mode SC
004:2320  
1 973 2 387 bez DPHs DPH
TRENDnet 16port Gigabit GREENnet Switch 10/100/1000 rack 19" - nekompletní TRENDnet 16port Gigabit GREENnet Switch 10/100/1000 rack 19" - nekompletní
004:5061  
1 987 2 404 bez DPHs DPH
DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU SC connector, MM, Up to 0.5km DN-82120-1 DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU SC connector, MM, Up to 0.5km DN-82120-1
004:2626  
2 054 2 485 bez DPHs DPH
DIGITUS 2-Port USB 2.0 bezdrátový multifunkční server, 300Mbps DIGITUS 2-Port USB 2.0 bezdrátový multifunkční server, 300Mbps
004:7466  
2 060 2 493 bez DPHs DPH
DIGITUS Print server,3 Portový, 2xUSB2.0, 1xCanon 25F, 1xLAN RJ45 DIGITUS Print server,3 Portový, 2xUSB2.0, 1xCanon 25F, 1xLAN RJ45
004:5438  
2 236 2 705 bez DPHs DPH
TRENDnet TEG-S16Dg 16-Port Gigabit GREENnet Switch (úspora až 70%) TRENDnet TEG-S16Dg 16-Port Gigabit GREENnet Switch (úspora až 70%)
004:4547  
2 314 2 800 bez DPHs DPH
Acar Přepěťová ochrana AXON MultiNET Protector 8x RJ45 Acar Přepěťová ochrana AXON MultiNET Protector 8x RJ45
004:2771  
2 325 2 813 bez DPHs DPH
DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU ST connector, MM, Up to 0.5km DN-82110-1 DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU ST connector, MM, Up to 0.5km DN-82110-1
004:2627  
2 327 2 816 bez DPHs DPH
Webkamera rotační UTP, WiFi IP kamera VG-IP541W s IR nočním přísvitem Webkamera rotační UTP, WiFi IP kamera VG-IP541W s IR nočním přísvitem
VG-IP541W  
2 487 3 009 bez DPHs DPH
TRENDnet 16port Gigabit GREENnet Switch 10/100/1000 rack 19" TRENDnet 16port Gigabit GREENnet Switch 10/100/1000 rack 19"
004:4230  
2 569 3 108 bez DPHs DPH
DIGITUS Gigabit Media Converter, RJ45 / SC DIGITUS Gigabit Media Converter, RJ45 / SC
004:2625  
2 916 3 528 bez DPHs DPH
TRENDnet 24-port 10/100(+4-port Gbit) Smart Switch, 2 Shared Mini-GBIC sloty TRENDnet 24-port 10/100(+4-port Gbit) Smart Switch, 2 Shared Mini-GBIC sloty
004:4538  
3 133 3 791 bez DPHs DPH
TRENDnet TEG-S24Dg 24-Port Gigabit GREENnet Switch (úspora až 70%) TRENDnet TEG-S24Dg 24-Port Gigabit GREENnet Switch (úspora až 70%)
004:3995  
3 148 3 809 bez DPHs DPH
TRENDnet 24port Gigabit GREENnet Switch 10/100/1000 rack 19" TRENDnet 24port Gigabit GREENnet Switch 10/100/1000 rack 19"
004:4321  
3 254 3 937 bez DPHs DPH
TRENDnet 20-port Gigabit Web Smart Switch, 4 Shared Mini-GBIC sloty TRENDnet 20-port Gigabit Web Smart Switch, 4 Shared Mini-GBIC sloty
004:6462  
4 998 6 047 bez DPHs DPH
DIGITUS Gigabit Ethernet Web Smart 24 port Switch, 2 SFP porty DIGITUS Gigabit Ethernet Web Smart 24 port Switch, 2 SFP porty
004:3941  
5 165 6 250 bez DPHs DPH
Acar Přepěťová ochrana AXON MultiNET Protector 24x RJ45 19"rack Acar Přepěťová ochrana AXON MultiNET Protector 24x RJ45 19"rack
004:4884  
7 384 8 935 bez DPHs DPH
DIGITUS PoE SWITCH 8port, 10/100 Mbps, 1x 1000Mbps RJ45+ 1x SFP link porty DIGITUS PoE SWITCH 8port, 10/100 Mbps, 1x 1000Mbps RJ45+ 1x SFP link porty
004:5250  
7 843 9 490 bez DPHs DPH

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace