Počet položek: 0 0,- Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

ST/ST

137 - 510 Kč
Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
DIGITUS Optický patchkabel FC-PC/FC-PC 62.5/125 3m DIGITUS Optický patchkabel FC-PC/FC-PC 62.5/125 3m
004:5664
113,- 137,- bez DPHs DPH
DIGITUS Optický patchkabel FC-PC/FC-PC 62.5/125 5m DIGITUS Optický patchkabel FC-PC/FC-PC 62.5/125 5m
004:5663
156,- 189,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
004:2781
163,- 197,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m
004:2782
172,- 208,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m
004:2783
183,- 222,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m
004:2729
184,- 223,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m
004:2730
202,- 245,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m
004:5820
212,- 256,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m
004:2731
213,- 258,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m
004:2784
220,- 266,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
004:5821
230,- 278,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5m
004:2732
233,- 282,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 7m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 7m
004:2785
248,- 300,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 7m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 7m
004:2733
254,- 307,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m
004:5822
259,- 313,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m
004:2727
283,- 343,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m
004:2780
283,- 343,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m
004:5823
303,- 367,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 7m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 7m
004:5824
351,- 425,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 10m
004:5825
421,- 510,- bez DPHs DPH
Info

Podle zákona o evidenci tržeb (EET) je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ceny jsou zobrazovány s DPH, pokud není uvedeno jinak. Jména výrobce nebo modelů tiskáren použitá na e-shopu www.moravaelektro.cz slouží pouze pro účely specifikace výrobku. Výrobek s názvem kompatibilní toner, byl vyroben bez jakékoli spolupráce s těmito výrobci. Použitím nebo prodejem výrobku s názvem kompatibilní toner, nejsou omezena žádná práva jiného výrobce nebo prodejce.

Přejete si zasílat novinky mailem ?
Copyright © www.moravaelektro.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.moravaelektro.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace