Počet položek: 0 0,00 Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

Switche

135 - 9005 Kč
Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
DIGITUS Pasivní PoE kabel kit DIGITUS Pasivní PoE kabel kit
004:3727
111,60 135,00 bez DPHs DPH
TRENDnet 8port switch 10/100 N-Way Mini - nový design TRENDnet 8port switch 10/100 N-Way Mini - nový design
004:2324
362,80 439,00 bez DPHs DPH
DIGITUS SWITCH 5 port,10/100 DN-50011 DIGITUS SWITCH 5 port,10/100 DN-50011
004:256
367,80 445,00 bez DPHs DPH
TRENDnet 5port switch 10/100 N-Way Mini - nový design TRENDnet 5port switch 10/100 N-Way Mini - nový design
004:2321
376,00 455,00 bez DPHs DPH
DIGITUS SWITCH 8 port,10/100 DN-50021 DIGITUS SWITCH 8 port,10/100 DN-50021
004:257
488,40 591,00 bez DPHs DPH
TRENDnet 5port Gigabit GREENnet Switch 10/100/1000 kovový TRENDnet 5port Gigabit GREENnet Switch 10/100/1000 kovový
004:3621
492,60 596,00 bez DPHs DPH
TRENDnet 5port Gigabit GREENnet Switch 10/100/1000 TRENDnet 5port Gigabit GREENnet Switch 10/100/1000
004:3620
513,20 621,00 bez DPHs DPH
DIGITUS SFP Modul pro Gigabit Switch, SFP GbE LC MM 850nm DN81000 DIGITUS SFP Modul pro Gigabit Switch, SFP GbE LC MM 850nm DN81000
004:2279
582,60 705,00 bez DPHs DPH
TRENDnet 8port Gigabit GREENnet Switch 10/100/1000 energeticky úsporný TRENDnet 8port Gigabit GREENnet Switch 10/100/1000 energeticky úsporný
004:5249
605,80 733,00 bez DPHs DPH
TRENDnet 8port Gigabit GREENnet Switch 10/100/1000 energeticky úsporný, kovový TRENDnet 8port Gigabit GREENnet Switch 10/100/1000 energeticky úsporný, kovový
004:5398
726,40 879,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Gigabit Switch N-Way 8-port 10/100/1000Mbps DIGITUS Gigabit Switch N-Way 8-port 10/100/1000Mbps
004:5515
1 052,10 1 273,00 bez DPHs DPH
TRENDnet PoE 5port switch 10/100 N-Way, kovový, 60W max. TRENDnet PoE 5port switch 10/100 N-Way, kovový, 60W max.
004:6045
1 286,00 1 556,00 bez DPHs DPH
TRENDnet 24port switch 10/100 N-Way, 19" rack, energeticky úsporný TRENDnet 24port switch 10/100 N-Way, 19" rack, energeticky úsporný
004:4073
1 683,50 2 037,00 bez DPHs DPH
DIGITUS SWITCH 24 port, 10/100 Mbps, 24x RJ45, stolní verze, kit pro montáž do 19' racku v balení DIGITUS SWITCH 24 port, 10/100 Mbps, 24x RJ45, stolní verze, kit pro montáž do 19' racku v balení
004:4462
1 688,40 2 043,00 bez DPHs DPH
TRENDnet TEG-S16Dg 16-Port Gigabit GREENnet Switch (úspora až 70%) TRENDnet TEG-S16Dg 16-Port Gigabit GREENnet Switch (úspora až 70%)
004:4547
2 325,60 2 814,00 bez DPHs DPH
TRENDnet 16port Gigabit GREENnet Switch 10/100/1000 rack 19" TRENDnet 16port Gigabit GREENnet Switch 10/100/1000 rack 19"
004:4230
2 567,80 3 107,00 bez DPHs DPH
TRENDnet TEG-S24Dg 24-Port Gigabit GREENnet Switch (úspora až 70%) TRENDnet TEG-S24Dg 24-Port Gigabit GREENnet Switch (úspora až 70%)
004:3995
3 207,40 3 881,00 bez DPHs DPH
TRENDnet 24port Gigabit GREENnet Switch 10/100/1000 rack 19" TRENDnet 24port Gigabit GREENnet Switch 10/100/1000 rack 19"
004:4321
3 217,40 3 893,00 bez DPHs DPH
TRENDnet 24-port 10/100(+4-port Gbit) Smart Switch, 2 Shared Mini-GBIC sloty TRENDnet 24-port 10/100(+4-port Gbit) Smart Switch, 2 Shared Mini-GBIC sloty
004:4538
3 362,80 4 069,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Gigabit Ethernet Web Smart 24 port Switch, 2 SFP porty DIGITUS Gigabit Ethernet Web Smart 24 port Switch, 2 SFP porty
004:3941
4 510,70 5 458,00 bez DPHs DPH
TRENDnet 20-port Gigabit Web Smart Switch, 4 Shared Mini-GBIC sloty TRENDnet 20-port Gigabit Web Smart Switch, 4 Shared Mini-GBIC sloty
004:6462
4 742,10 5 738,00 bez DPHs DPH
DIGITUS PoE SWITCH 8port, 10/100 Mbps, 1x 1000Mbps RJ45+ 1x SFP link porty DIGITUS PoE SWITCH 8port, 10/100 Mbps, 1x 1000Mbps RJ45+ 1x SFP link porty
004:5250
7 442,10 9 005,00 bez DPHs DPH
Info

Podle zákona o evidenci tržeb (EET) je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ceny jsou zobrazovány s DPH, pokud není uvedeno jinak. Jména výrobce nebo modelů tiskáren použitá na e-shopu www.moravaelektro.cz slouží pouze pro účely specifikace výrobku. Výrobek s názvem kompatibilní toner, byl vyroben bez jakékoli spolupráce s těmito výrobci. Použitím nebo prodejem výrobku s názvem kompatibilní toner, nejsou omezena žádná práva jiného výrobce nebo prodejce.

Přejete si zasílat novinky mailem ?
Copyright © www.moravaelektro.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.moravaelektro.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,00 CZK