| Kód: | 6R90182-KOMP |
| Výrobce: | Xerox |
| Cena s DPH: | 828 Kč |
| Cena bez DPH: | 684 Kč |
| Přepočtená cena: | 38 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 31 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 2x460g |
Kompatibilní toner Xerox 006R90182 black, barva černá pro tiskárny Xerox 5318, 5320, 5322, 5622, 5622-2, 5622-2, 5622-3. Balení toneru 2x460g,
| Kód zboží: | 108R00909-KOMP |
| Cena bez DPH: | 734 Kč |
| Cena s DPH | 888 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 50,61 % |
| Původní cena | 1 798 Kč |
| param PARTNUMBER: | 108R00909 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |
| Kód zboží: | 106R01634-KOMP |
| Cena bez DPH: | 504 Kč |
| Cena s DPH | 610 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 106R01634 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
| Kód zboží: | 106R01159-KOMP |
| Cena bez DPH: | 850 Kč |
| Cena s DPH | 1 028 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 106R01159 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 3000 stran |
| Kód zboží: | 6R90269-KOMP |
| Cena bez DPH: | 853 Kč |
| Cena s DPH | 1 032 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Kód zboží: | 106R01273-KOMP |
| Cena bez DPH: | 407 Kč |
| Cena s DPH | 492 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 106R01273 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1000 stran |
| Kód zboží: | 106R01474-NAPLN |
| Cena bez DPH: | 273 Kč |
| Cena s DPH | 330 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 106R01474 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Kód zboží: | 106R01633-KOMP |
| Cena bez DPH: | 504 Kč |
| Cena s DPH | 610 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 106R01633 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1000 stran |
| Kód zboží: | XC-1040-KOMP |
| Cena bez DPH: | 723 Kč |
| Cena s DPH | 875 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 90,00 % |
| Původní cena | 8 748 Kč |
| param PARTNUMBER: | 006R74113 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 12500 stran |
| Kód zboží: | 6R90209-KOMP |
| Cena bez DPH: | 792 Kč |
| Cena s DPH | 959 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 006R90209 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 1135g / 14000 stran |
| Kód zboží: | KOMP-106R02763 |
| Cena bez DPH: | 539 Kč |
| Cena s DPH | 652 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Kód zboží: | 47551-05160067 |
| Cena bez DPH: | 261 Kč |
| Cena s DPH | 316 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 80g |
| Kód zboží: | 113R00730-KOMP |
| Cena bez DPH: | 977 Kč |
| Cena s DPH | 1 182 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 113R00730 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 3000 stran |