| Kód: | C9702A |
| Výrobce: | HP |
| Cena s DPH: | 2 575 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 128 Kč |
| Přepočtená cena: | 117 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 97 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Rozměry: | 376 x 132 x 147 mm |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
Originální toner HP C9702A yellow, barva žlutá. Toner HP C9702 je pro tiskárny
HP Color Laserjet 1500
HP Color Laserjet 1500L
HP Color Laserjet 1500LXI
HP Color Laserjet 1500N
HP Color Laserjet 1500TN
HP Color Laserjet 2500
HP Color Laserjet 2500L
HP Color Laserjet 2500LN
HP Color Laserjet 2500LSE
HP Color Laserjet 2500N
HP Color Laserjet 2500TN
| Kód zboží: | servisHPCLJ2xxx3xxx |
| Cena bez DPH: | 1 488 Kč |
| Cena s DPH | 1 800 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | servisHPCLJ2xxx3xxx |
| Zboží: | servis tiskáren HP |
| Kód zboží: | servisHPLJ1xxx2xxx3xxx |
| Cena bez DPH: | 982 Kč |
| Cena s DPH | 1 188 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HP servisHPLJ1xxx2xxx3xxx |
| Zboží: | servis tiskáren HP |
| Kód zboží: | diagHPLJ1xxx2xxx3xxx |
| Cena bez DPH: | 545 Kč |
| Cena s DPH | 660 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HP diagHPLJ1xxx2xxx3xxx |
| Zboží: | servis tiskáren |
| Kód zboží: | servisHPLJ42004250zv |
| Cena bez DPH: | 1 000 Kč |
| Cena s DPH | 1 210 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HP servisHPLJ42004250zv |
| Zboží: | servis tiskáren HP |
| Kód zboží: | servisHPLJ42004250kv |
| Cena bez DPH: | 2 281 Kč |
| Cena s DPH | 2 760 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HP servisHPLJ42004250kv |
| Zboží: | servis tiskáren HP |
| Kód zboží: | C9700A-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 764 Kč |
| Cena s DPH | 2 135 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | C9700A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 5000 stran |
| Kód zboží: | C9701A |
| Cena bez DPH: | 2 128 Kč |
| Cena s DPH | 2 575 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HP C9701A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | C9703A |
| Cena bez DPH: | 2 128 Kč |
| Cena s DPH | 2 575 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HP C9703A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | Q6003A |
| Cena bez DPH: | 2 356 Kč |
| Cena s DPH | 2 851 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q6003A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 2 000 stran |
| Kód zboží: | CE323A-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 576 Kč |
| Cena s DPH | 1 907 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CE323A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1 300 stran |
| Kód zboží: | Q6001A |
| Cena bez DPH: | 2 356 Kč |
| Cena s DPH | 2 851 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q6001A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 2 000 stran |
| Kód zboží: | Q2624A-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 522 Kč |
| Cena s DPH | 1 842 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q2624A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |
| Kód zboží: | Q6000A |
| Cena bez DPH: | 2 159 Kč |
| Cena s DPH | 2 612 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q6000A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 2 500 stran |
| Kód zboží: | C4191A |
| Cena bez DPH: | 1 516 Kč |
| Cena s DPH | 1 835 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Kód zboží: | CE253A-ORIG |
| Cena bez DPH: | 6 206 Kč |
| Cena s DPH | 7 509 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CE253A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 7 000 stran |
| Kód zboží: | CC532A-ORIG |
| Cena bez DPH: | 2 705 Kč |
| Cena s DPH | 3 273 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CC532A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 2 800 stran |
| Kód zboží: | Q1339A-ORIG |
| Cena bez DPH: | 4 469 Kč |
| Cena s DPH | 5 407 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q1339A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 18 000 stran |
| Kód zboží: | Q3962A-ORIG |
| Cena bez DPH: | 2 842 Kč |
| Cena s DPH | 3 439 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q3962A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |
| Kód zboží: | Q6002A |
| Cena bez DPH: | 2 356 Kč |
| Cena s DPH | 2 851 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HP Q6002A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 2 000 stran |
| Kód zboží: | C9700A-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 764 Kč |
| Cena s DPH | 2 135 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | C9700A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 5000 stran |