Originální toner Samsung MLT-D2092L, 5 000 stran
| Kód: | MLT-D2092L-ORIG |
| Výrobce: | Samsung |
| Cena s DPH: | 2 360 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 950 Kč |
| Přepočtená cena: | 107 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 89 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Objem, kapacita: | 5 000 stran |
Originální toner Samsung MLT-D2092L black, barva černá. Originální toner MLTD2092L je pro tiskárny
Samsung ML 2855 ND
Samsung ML 2855 NDKG
Samsung SCX 2855
Samsung SCX 4824 FN
Samsung SCX 4824 FNK
Samsung SCX 4824 FNKG
Samsung SCX 4825
Samsung SCX 4825 FN
Samsung SCX 4828 FN
Samsung SCX 4828 FNKG
Kapacita toneru 5 000 stran.
| Kód zboží: | MLTD2092SELS-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 289 Kč |
| Cena s DPH | 1 560 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 2 000 stran |
| Kód zboží: | MLT-D2092L-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 379 Kč |
| Cena s DPH | 1 668 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | MLTD2092L |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 5000 stran |
| Kód zboží: | CLT-C4092S-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 175 Kč |
| Cena s DPH | 1 422 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLT-C4092S |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 1 000 stran |
| Kód zboží: | MLT-D1092S-ORIG |
| Cena bez DPH: | 2 562 Kč |
| Cena s DPH | 3 100 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | MLTD1092SELS |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
| Kód zboží: | SCX-D4200A-ORIG |
| Cena bez DPH: | 2 149 Kč |
| Cena s DPH | 2 600 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | SCXD4200A |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 3000 stran |
| Kód zboží: | ML-4500D3-ORIG |
| Cena bez DPH: | 2 264 Kč |
| Cena s DPH | 2 740 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | ML4500D3 |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |
| Kód zboží: | SCX-4720D5ELS-ORIG |
| Cena bez DPH: | 3 223 Kč |
| Cena s DPH | 3 900 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | SCX4720D5ELS |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 5000 stran |
| Kód zboží: | ML-2250D5-ORIG |
| Cena bez DPH: | 2 562 Kč |
| Cena s DPH | 3 100 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | ML2250D5 |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 5000 stran |
| Kód zboží: | orig-CLT-C406S |
| Cena bez DPH: | 1 272 Kč |
| Cena s DPH | 1 539 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | ST984A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1000 stran |
| Kód zboží: | 46319 |
| Cena bez DPH: | 2 508 Kč |
| Cena s DPH | 3 035 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | originální tonery |
| Kód zboží: | 46321 |
| Cena bez DPH: | 1 452 Kč |
| Cena s DPH | 1 757 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | originální tonery |
| Kód zboží: | CLT-K4092S-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 175 Kč |
| Cena s DPH | 1 422 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLT-K4092S |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 1 500 stran |
| Kód zboží: | orig-CLT-K406S |
| Cena bez DPH: | 1 272 Kč |
| Cena s DPH | 1 539 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | SU118A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1500 stran |