| Kód: | CRG-H-KOMP |
| Výrobce: | Canon |
| Cena s DPH: | 1 356 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 121 Kč |
| Přepočtená cena: | 62 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 51 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Kód zboží: | 1369A001-KOMP |
| Cena bez DPH: | 340 Kč |
| Cena s DPH | 411 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1369A001 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 x 105g / 4000 stran |
| Kód zboží: | KOMP-E30 |
| Cena bez DPH: | 756 Kč |
| Cena s DPH | 915 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 34,10 % |
| Původní cena | 1 388 Kč |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | CRG-715H-KOMP |
| Cena bez DPH: | 670 Kč |
| Cena s DPH | 811 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CRG-715H |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6000 stran |
| Kód zboží: | 8489A002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 689 Kč |
| Cena s DPH | 834 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 52,05 % |
| Původní cena | 1 739 Kč |
| param PARTNUMBER: | 8489A002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 500 stran |
| Kód zboží: | NPG-7-KOMP |
| Cena bez DPH: | 502 Kč |
| Cena s DPH | 607 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1377A003 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 10000 stran |
| Kód zboží: | komp-crg737 |
| Cena bez DPH: | 331 Kč |
| Cena s DPH | 400 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 78,71 % |
| Původní cena | 1 879 Kč |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2400 stran |
| Kód zboží: | NPG-1-KOMP |
| Cena bez DPH: | 450 Kč |
| Cena s DPH | 545 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | NPG-1 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4 x 190g/ 4 x 3800 stran |
| Kód zboží: | 9422A004-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 051 Kč |
| Cena s DPH | 1 209 Kč |
| DPH | 15 % |
| param PARTNUMBER: | 9422A004 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 000 stran |
| Kód zboží: | 917B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 772 Kč |
| Cena s DPH | 934 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 0917B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6000 stran |
| Kód zboží: | 5773A004-KOM |
| Cena bez DPH: | 645 Kč |
| Cena s DPH | 780 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 50,00 % |
| Původní cena | 1 560 Kč |
| param PARTNUMBER: | 5773A004 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |
| Kód zboží: | 9629A002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 876 Kč |
| Cena s DPH | 1 060 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 9629A002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 1060g/ 21000 stran |
| Kód zboží: | 1364A001-KOMP |
| Cena bez DPH: | 872 Kč |
| Cena s DPH | 1 055 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1364A001 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1x1500g / 21400 stran |