Kompatibilní toner Samsung ML-2250D5, 5000 stran pro tiskárnu tiskárny Samsung ML 2250, ML 2250 G, ML 2250 M, ML 2251 N, ML 2251 NP, ML 2251 Nxaa, ML 2252 W, ML 2254
| Kód: | ML-2250D5-KOMP |
| Výrobce: | Samsung |
| Cena s DPH: | 1 188 Kč |
| Cena bez DPH: | 982 Kč |
| Přepočtená cena: | 54 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 45 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Objem, kapacita: | 5 000 stran |
Kompatibilní toner Samsung ML 2250D5/ELS black. Toner Samsung ML2250D5 pro tiskárny
Samsung ML 2250
Samsung ML 2250 G
Samsung ML 2250 M
Samsung ML 2251 N
Samsung ML 2251 NP
Samsung ML 2251 Nxaa
Samsung ML 2252 W
Samsung ML 2254
| Kód zboží: | ML-1610D2-KOMP |
| Cena bez DPH: | 850 Kč |
| Cena s DPH | 1 028 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | ML-1610D2 |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 3 000 stran |
| Kód zboží: | CLP-K300A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 403 Kč |
| Cena s DPH | 487 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-K300A |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
| Kód zboží: | MLTD1092S-KOMP |
| Cena bez DPH: | 496 Kč |
| Cena s DPH | 600 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 67,90 % |
| Původní cena | 1 869 Kč |
| param PARTNUMBER: | MLTD1092S |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
| Kód zboží: | CLT-Y4072S-KOMP |
| Cena bez DPH: | 736 Kč |
| Cena s DPH | 890 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 18,57 % |
| Původní cena | 1 093 Kč |
| param PARTNUMBER: | CLT-Y4072S-KOMP |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 1000 stran |
| Kód zboží: | KOMP-MLT-D1052L |
| Cena bez DPH: | 950 Kč |
| Cena s DPH | 1 150 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | MLT-D1052L |
| Kód zboží: | SCX-4720D5-KOMP |
| Cena bez DPH: | 690 Kč |
| Cena s DPH | 835 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | SCX-4720D5 |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 5000 stran |
| Kód zboží: | CLP-510D2C-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 249 Kč |
| Cena s DPH | 1 511 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-510D2C |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
| Kód zboží: | komp-CLT-406S-K-C-M-Y |
| Cena bez DPH: | 3 299 Kč |
| Cena s DPH | 3 992 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1x1500, 3x1000 stran |
| Kód zboží: | SCX-D4725A/ELS-KOMP |
| Cena bez DPH: | 984 Kč |
| Cena s DPH | 1 190 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | SCX-D4725AELS |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 3000 stran |
| Kód zboží: | SL-1051A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 445 Kč |
| Cena s DPH | 539 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | SL-1051A |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |
| Kód zboží: | CLP-Y350A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 420 Kč |
| Cena s DPH | 508 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-Y350A |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
| Kód zboží: | ML1710D3ELS-KOMP |
| Cena bez DPH: | 792 Kč |
| Cena s DPH | 959 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | ML1710D3ELS |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 3000 stran |