Kompatibilní toner Samsung MLT-D1042S, 1500 stran, pro tiskárny Samsung ML 1660,1661,1665,1666,1865, SCX 3200,3201,3205,3206,3217,3218
| Kód: | MLTD1042SELS-KOMP |
| Výrobce: | Samsung |
| Cena s DPH: | 1 080 Kč |
| Cena bez DPH: | 893 Kč |
| Přepočtená cena: | 49 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 41 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| Rozměry: | 350 x 170 x 115 mm |
| Objem, kapacita: | 1500 stran |
Kompatibilní toner Samsung MLTD1042S, kapacita toneru 1500 stran. Toner Samsung MLT D1042S pro tiskárnu
Samsung ML 1660
Samsung ML 1661
Samsung ML 1665
Samsung ML 1666
Samsung ML-1670
Samsung ML 1675
Samsung ML-1860
Samsung ML 1865
Samsung ML-1865W
Samsung SCX 3200
Samsung SCX 3201
Samsung SCX 3205
Samsung SCX-3205W
Samsung SCX 3206
Samsung SCX 3217
Samsung SCX 3218
| Kód zboží: | MLTD1042S-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 494 Kč |
| Cena s DPH | 1 808 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | MLTD1042S |
| Zboží: | originální tonery |
| Objem, kapacita: | 1500 stran |
| Kód zboží: | CLP-510D2Y-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 249 Kč |
| Cena s DPH | 1 511 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-510D2Y |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
| Kód zboží: | CLTY4092SELS-KOMP |
| Cena bez DPH: | 600 Kč |
| Cena s DPH | 726 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 15,97 % |
| Původní cena | 864 Kč |
| param PARTNUMBER: | CLTY4092SELS |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 1000 stran |
| Kód zboží: | CLP-510D3K-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 249 Kč |
| Cena s DPH | 1 511 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-510D3K/ELS |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 3000 stran |
| Kód zboží: | ML-6060D6-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 280 Kč |
| Cena s DPH | 1 549 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | ML-6060D6 |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 6000 stran |
| Kód zboží: | ML-2250D5-KOMP |
| Cena bez DPH: | 982 Kč |
| Cena s DPH | 1 188 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | ML-2250D5 |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 5 000 stran |
| Kód zboží: | SCX-D4725A/ELS-KOMP |
| Cena bez DPH: | 984 Kč |
| Cena s DPH | 1 190 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | SCX-D4725AELS |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 3000 stran |
| Kód zboží: | ML-1510D3-KOMP |
| Cena bez DPH: | 992 Kč |
| Cena s DPH | 1 200 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | ML-1510D3 |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 3000 stran |
| Kód zboží: | SCX-D4200A-ELS-KOMP |
| Cena bez DPH: | 499 Kč |
| Cena s DPH | 604 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | SCX-D4200A/ELS |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 3000 stran |
| Kód zboží: | komp-CLT-K406S |
| Cena bez DPH: | 868 Kč |
| Cena s DPH | 1 050 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1500 stran |
| Kód zboží: | CLP-Y350A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 420 Kč |
| Cena s DPH | 508 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-Y350A |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
| Kód zboží: | CLP-M350A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 420 Kč |
| Cena s DPH | 508 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-M350A |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
| Kód zboží: | ML-D3470B-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 320 Kč |
| Cena s DPH | 1 597 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | ML-D3470B |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 10000 stran |