Originální toner Canon CRG-708Bk, 2500 stran
| Kód: | 0266B002-ORIG |
| Výrobce: | Canon |
| Cena s DPH: | 2 500 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 066 Kč |
| Přepočtená cena: | 114 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 94 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0,6 kg |
| Rozměry: | 400 x 200 x 100 mm |
| Objem, kapacita: | 2 500 stran |
Originální toner Canon CRG 708Bk black, barva černá. Toner Canon CRG708Bk je pro tiskárny
Canon i-Sensys LBP3300
Canon i-Sensys LBP3360
Canon LBP3300
Canon LBP3360
Canon Lasershot LBP3300
Canon Lasershot LBP3360
| Kód zboží: | 0266B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 627 Kč |
| Cena s DPH | 758 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CRG-708Bk |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |
| Kód zboží: | 917B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 772 Kč |
| Cena s DPH | 934 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 0917B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6000 stran |
| Kód zboží: | 0917B002-ORIG |
| Cena bez DPH: | 2 422 Kč |
| Cena s DPH | 2 930 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 22,30 % |
| Původní cena | 3 772 Kč |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 6 000 stran |
| Kód zboží: | 9284A003-ORIG |
| Cena bez DPH: | 2 284 Kč |
| Cena s DPH | 2 764 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 9284A003 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |
| Kód zboží: | 1551A003-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 625 Kč |
| Cena s DPH | 1 967 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Kód zboží: | 1437A002-ORIG |
| Cena bez DPH: | 654 Kč |
| Cena s DPH | 791 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Kód zboží: | C-EXV33-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 041 Kč |
| Cena s DPH | 1 260 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | C-EXV33 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 14000 stran |
| Kód zboží: | EP-27-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 901 Kč |
| Cena s DPH | 2 300 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |
| Kód zboží: | 1431A002-ORIG |
| Cena bez DPH: | 654 Kč |
| Cena s DPH | 791 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Kód zboží: | EP25CART |
| Cena bez DPH: | 1 289 Kč |
| Cena s DPH | 1 560 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Canon EP25CART |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |
| Kód zboží: | NPG-7-ORIG |
| Cena bez DPH: | 847 Kč |
| Cena s DPH | 1 025 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1377A001 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 10 000 stran |
| Kód zboží: | 1388A002AA-ORIG |
| Cena bez DPH: | 898 Kč |
| Cena s DPH | 1 086 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1388A002AA |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 9600 stran |
| Kód zboží: | NPG-11-ORIG |
| Cena bez DPH: | 644 Kč |
| Cena s DPH | 779 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1382A002 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1 x 280g/ 5 300 stran |
| Kód zboží: | 6751A003-ORIG |
| Cena bez DPH: | 5 130 Kč |
| Cena s DPH | 6 208 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 6751A003 |
| Zboží: | tonery originální |