Počet položek: 0 0,00 Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

Multi mode

Cena: 230 - 823 Kč
Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
004:2761
190,10 230,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m
004:2762
206,60 250,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Optický patchkabel SC/SC 62.5/125 1m DIGITUS Optický patchkabel SC/SC 62.5/125 1m
004:1381
209,90 254,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Optický patchkabel SC/SC 62.5/125 2m DIGITUS Optický patchkabel SC/SC 62.5/125 2m
004:1382
219,00 265,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m
004:2767
224,00 271,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m
004:2768
257,90 312,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m
004:5808
257,90 312,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Optický patchkabel SC/SC 62.5/125 5m DIGITUS Optický patchkabel SC/SC 62.5/125 5m
004:1384
276,90 335,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
004:5809
289,30 350,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Optický patchkabel SC/SC 62.5/125 7m DIGITUS Optický patchkabel SC/SC 62.5/125 7m
004:1385
314,90 381,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m
004:5810
318,20 385,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m
004:2760
334,70 405,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m
004:5811
372,70 451,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 7m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 7m
004:5812
435,50 527,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 10m
004:5813
518,20 627,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m
004:5814
680,20 823,00 bez DPHs DPH
Copyright © www.moravaelektro.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.moravaelektro.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,00 CZK