Počet položek: 0 0,- Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

Single mode

258 - 343 Kč
Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m
004:2724
213,- 258,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 7m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 7m
004:2726
254,- 307,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m
004:2721
283,- 343,- bez DPHs DPH
Info

Podle zákona o evidenci tržeb (EET) je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ceny jsou zobrazovány s DPH, pokud není uvedeno jinak. Jména výrobce nebo modelů tiskáren použitá na e-shopu www.moravaelektro.cz slouží pouze pro účely specifikace výrobku. Výrobek s názvem kompatibilní toner, byl vyroben bez jakékoli spolupráce s těmito výrobci. Použitím nebo prodejem výrobku s názvem kompatibilní toner, nejsou omezena žádná práva jiného výrobce nebo prodejce.

Přejete si zasílat novinky mailem ?
Copyright © www.moravaelektro.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.moravaelektro.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace