Počet položek: 0 0,00 Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m

kliknutím zvětšíte
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m
ks
Kód:004:2734
Výrobce:DIGITUS
Cena : 425,00 Kč
Dostupnost:skladem
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC
Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m

Article number: DK-2533-10
EAN: 4016032249085

Description:

• LC / LC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free cable
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 2
• Cable diameter 3mm
• Cable color orange
• Single packed, with test report
• Up to 1 Gbit Ethernet

[ENG]
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC
Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m

Article number: DK-2533-10
EAN: 4016032249085

Description:

• LC / LC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free cable
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 2
• Cable diameter 3mm
• Cable color orange
• Single packed, with test report
• Up to 1 Gbit Ethernet

Zboží ze stejné kategorie - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m

Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 15m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 15m
Kód zboží:004:5065
Cena558,00 Kč
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m
Kód zboží:004:2737
Cena344,00 Kč
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 7m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 7m
Kód zboží:004:2738
Cena384,00 Kč
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 0,5m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
Kód zboží:004:6174
Cena289,00 Kč
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m
Kód zboží:004:3689
Cena367,00 Kč
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
Kód zboží:004:2735
Cena343,00 Kč
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 20m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 20m
Kód zboží:004:5192
Cena716,00 Kč
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m
Kód zboží:004:2736
Cena329,00 Kč

Váš dotaz DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
Opiště kód
antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam
Přejete si zasílat novinky mailem ?
Info

Podle zákona o evidenci tržeb (EET) je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ceny jsou zobrazovány s DPH, pokud není uvedeno jinak. Jména výrobce nebo modelů tiskáren použitá na e-shopu www.moravaelektro.cz slouží pouze pro účely specifikace výrobku. Výrobek s názvem kompatibilní toner, byl vyroben bez jakékoli spolupráce s těmito výrobci. Použitím nebo prodejem výrobku s názvem kompatibilní toner, nejsou omezena žádná práva jiného výrobce nebo prodejce.

Copyright © www.moravaelektro.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.moravaelektro.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,00 CZK