Počet položek: 0 0,- Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

Multi mode

216 - 949 Kč
Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
DIGITUS Optický patchkabel LC/LC 62.5/125 1m DIGITUS Optický patchkabel LC/LC 62.5/125 1m
004:1355
179,- 216,- bez DPHs DPH
DIGITUS Optický patchkabel LC/LC 62.5/125 2m DIGITUS Optický patchkabel LC/LC 62.5/125 2m
004:1357
190,- 230,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m
004:5799
209,- 253,- bez DPHs DPH
DIGITUS Optický patchkabel LC/LC 62.5/125 5m DIGITUS Optický patchkabel LC/LC 62.5/125 5m
004:1359
226,- 274,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
004:5800
236,- 285,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 1m
004:6036
236,- 285,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 0,5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 0,5m
004:6174
239,- 289,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m
004:5801
259,- 313,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM5, Duplex, 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM5, Duplex, 1m
004:6591
259,- 313,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m
004:2737
269,- 326,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 2m
004:6037
270,- 327,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m
004:2736
272,- 329,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
004:2735
283,- 343,- bez DPHs DPH
DIGITUS Optický patchkabel LC/LC 62.5/125 10m DIGITUS Optický patchkabel LC/LC 62.5/125 10m
004:1361
293,- 354,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m
004:3689
303,- 367,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 3m
004:6038
303,- 367,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m
004:5802
306,- 370,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM5, Duplex, 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM5, Duplex, 2m
004:6592
306,- 370,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 7m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 7m
004:2738
317,- 384,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m
004:2734
333,- 403,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM5, Duplex, 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM5, Duplex, 3m
004:6593
340,- 412,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 7m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 7m
004:5803
354,- 428,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 5m
004:6039
398,- 481,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 10m
004:5804
421,- 510,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 7m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 7m
004:6040
426,- 516,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM5, Duplex, 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM5, Duplex, 5m
004:6594
447,- 541,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 15m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 15m
004:5065
461,- 558,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 10m
004:6041
497,- 601,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM5, Duplex, 7m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM5, Duplex, 7m
004:6595
540,- 654,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 20m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 20m
004:5192
592,- 716,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m
004:5805
636,- 769,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM5, Duplex, 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM5, Duplex, 10m
004:6596
683,- 826,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 20m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 20m
004:5806
784,- 949,- bez DPHs DPH

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace