Kompatibilní toner Canon FX-3 na 2500 stran pro tiskárnu Canon L200, L220, L225, L240, L250, L260i, L280, L290, L295, L300, L350, L360, L366, L380, L388, L2050, L2060, L3500, L4000, L4500, LaserClass 1100, 2200, 2060, 4000, 4500, Multipass L90, L6000
| Kód: | FX-3-KOMP |
| Výrobce: | Canon |
| Cena s DPH: | 545 Kč |
| Cena bez DPH: | 450 Kč |
| Přepočtená cena: | 25 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 20 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |
Kompatibilní toner Canon FX-3 na 2500 stran pro tiskárnu
Canon CFX L 3500 IF
Canon CFX L 4000
Canon CFX L 4500 IF
Canon Fax L 200
Canon Fax L 220
Canon Fax L 240
Canon Fax L 250
Canon Fax L 260 I
Canon Fax L 280
Canon Fax L 290
Canon Fax L 295
Canon Fax L 300
Canon Fax L 350
Canon Fax L 3500 IF
Canon Fax L 360
Canon Fax L 4000
Canon Fax L 4500 IF
Canon Fax L 60
Canon Fax L 90
Canon Fax L 95
Canon Fax L 95 IN
Canon Faxphone L 75
Canon Faxphone L 80
Canon Imageclass 1100
Canon Laser Class 1060 P
Canon Laser Class 2050
Canon Laser Class 2050 P
Canon Laser Class 2060
Canon Laser Class 2060 P
Canon Laser Class 4000
Canon Laser Class 4500
Canon Laser Class 6000
Canon Multipass L 60
Canon Multipass L 6000
Canon Multipass L 90
EGT Agoris 5104
EGT Agoris 6102
Telekom T-Fax 374 L
Telekom T-Fax 382 L
Telekom T-Fax 8300
Telekom T-Fax 8400
Telekom T-Fax 8401
Telekom T-Fax 8500
Telekom T-Fax 8600
Telekom T-Fax 8601
| Kód zboží: | 4234A002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 379 Kč |
| Cena s DPH | 1 668 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 4234A002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 1650g/ 33000 stran |
| Kód zboží: | 1980B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 652 Kč |
| Cena s DPH | 789 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1980B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 300 stran |
| Kód zboží: | 7629A002AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 388 Kč |
| Cena s DPH | 1 680 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 7629A002AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 530g/ 25 000 stran |
| Kód zboží: | 9422A004-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 051 Kč |
| Cena s DPH | 1 209 Kč |
| DPH | 15 % |
| param PARTNUMBER: | 9422A004 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 000 stran |
| Kód zboží: | 6836A002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 336 Kč |
| Cena s DPH | 407 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 6836A002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 x 440g/ 2 x 7850 stran |
| Kód zboží: | NPG-1-KOMP |
| Cena bez DPH: | 450 Kč |
| Cena s DPH | 545 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | NPG-1 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4 x 190g/ 4 x 3800 stran |
| Kód zboží: | GP-200-KOMP |
| Cena bez DPH: | 479 Kč |
| Cena s DPH | 580 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Kód zboží: | 8489A002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 689 Kč |
| Cena s DPH | 834 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 52,05 % |
| Původní cena | 1 739 Kč |
| param PARTNUMBER: | 8489A002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 500 stran |
| Kód zboží: | NP150-KOMP |
| Cena bez DPH: | 684 Kč |
| Cena s DPH | 828 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4x180g |
| Kód zboží: | 9287A003-KOMP |
| Cena bez DPH: | 866 Kč |
| Cena s DPH | 1 048 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 9287A003 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 5000 stran |
| Kód zboží: | 917B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 772 Kč |
| Cena s DPH | 934 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 0917B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6000 stran |
| Kód zboží: | 0266B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 627 Kč |
| Cena s DPH | 758 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CRG-708Bk |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |