Počet položek: 0 0 Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

50/125 OM2

255 - 552 Kč
Výrobce: Řadit podle:
Filtr dostupnosti
Položek na stranu: Zobrazení:
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DK-2532-01 DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DK-2532-01
004:4123  
211 255 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m
004:2742  
225 272 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m
004:2741  
236 285 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m
004:2743  
267 323 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 7m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 7m
004:2744  
311 376 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m
004:2740  
456 552 bez DPHs DPH

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace