Kompatibilní toner Canon EP-32, 5000 stran
| Kód: | 1561A003-KOMP |
| Výrobce: | Canon |
| Cena s DPH: | 934 Kč |
| Cena bez DPH: | 772 Kč |
| Přepočtená cena: | 42 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 35 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Objem, kapacita: | 5 000 stran |
Kompatibilní toner Canon EP-32 pro tiskárnu
Canon LBP 1000
Canon LBP 1310
Canon LBP 32X
Canon LBP 470
| Kód zboží: | EP-32-ORIG |
| Cena bez DPH: | 2 024 Kč |
| Cena s DPH | 2 449 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 5 500 stran |
| Kód zboží: | CAN-FX10-KOMP |
| Cena bez DPH: | 481 Kč |
| Cena s DPH | 582 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 50,00 % |
| Původní cena | 1 164 Kč |
| param PARTNUMBER: | 0263B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
| Kód zboží: | 9287A003-KOMP |
| Cena bez DPH: | 866 Kč |
| Cena s DPH | 1 048 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 9287A003 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 5000 stran |
| Kód zboží: | 6836A002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 336 Kč |
| Cena s DPH | 407 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 6836A002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 x 440g/ 2 x 7850 stran |
| Kód zboží: | 1548A003-KOMP |
| Cena bez DPH: | 526 Kč |
| Cena s DPH | 636 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1548A003 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |
| Kód zboží: | komp-crg737 |
| Cena bez DPH: | 331 Kč |
| Cena s DPH | 400 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 78,71 % |
| Původní cena | 1 879 Kč |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2400 stran |
| Kód zboží: | 4234A002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 379 Kč |
| Cena s DPH | 1 668 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 4234A002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 1650g/ 33000 stran |
| Kód zboží: | 7629A002AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 388 Kč |
| Cena s DPH | 1 680 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 7629A002AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 530g/ 25 000 stran |
| Kód zboží: | CRG-712-KOMP |
| Cena bez DPH: | 480 Kč |
| Cena s DPH | 581 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CRG-712 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1500 stran |
| Kód zboží: | NPG-13-KOMP |
| Cena bez DPH: | 502 Kč |
| Cena s DPH | 607 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 540g |
| Kód zboží: | 1364A001-KOMP |
| Cena bez DPH: | 872 Kč |
| Cena s DPH | 1 055 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1364A001 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1x1500g / 21400 stran |
| Kód zboží: | 1369A001-KOMP |
| Cena bez DPH: | 340 Kč |
| Cena s DPH | 411 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1369A001 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 x 105g / 4000 stran |
| Kód zboží: | 1660B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 587 Kč |
| Cena s DPH | 1 920 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1660B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6000 stran |